Letní tábory Spálovský mlýn

Kdo přežije ?!

Termín: 20.07 - 27.07.2019

Cena: 3290,-Kč

Věk: 12-16let

Teprve teď začíná ten skutečný boj o přežití! Sám Osud Ti každý den chystá překážky, které musíš chtě nechtě překonat. Je třeba mít se neustále na pozoru, hlídkovat a chránit své majetky před znepřátelenými kmeny i nepřízní počasí, fauny a dalšími nástrahami. Zatnout zuby a dostat ze sebe to nejlepší! Bojovat o imunitu! Rozhodovat se a spolupracovat! Překonávat překážky i sám sebe!

Vymysli se svým kmenem tu nejlepší strategii, jak přežít v divočině. Jen tak Tvůj kmen může zvítězit a zmocnit se vlády nad zbytkem ostrova! … A kdo říká, že právě Ty, nemůžeš být vůdce.

Účastníci tohoto letního tábora zažijí nepřeberné množství tradičních i netradičních aktivit pod vedením profesionálních lektorů a instruktorů, namátkou nabízíme například paintball, lukostřelbu, lanové aktivity, výtvarné programy, společenské hry, sportovní hry a mnoho dalšího.

James Bond: Supertajná mise

Termín: 27.07 - 03.08.2019

Cena: 3190,-Kč

Věk: 9-12let

Britská tajná služba MI6 má neskutečně dlouhé prsty, které plánují tajnou misi přímo tady. Detaily celé akce jsou samozřejmě přísně tajné a nelze se k nim bez znalostí kódovaného šifrování a bezpečnostních prověrek dostat.Nicméně hledáme nové talenty, kteří by mohli rozšířit řady tajné služby MI6 a vrátit svět zase do normálu. Že jste si ničeho nevšimli? Jak se říká, pod svícnem je přeci největší tma, proto mějte oči otevřené!

Jen ti nejlepší se budou moci připojit k legendárnímu agentovi 007 a pomoci mu vyřešit největší zločin spáchaný přímo na naší půdě. Supertajná mise bude plná překážek a nesnadných úkolů, proto je potřeba své síly spojit, aby byla šance na úspěch co největší.

Účastníci tohoto letního tábora zažijí nepřeberné množství tradičních i netradičních aktivit pod vedením profesionálních lektorů a instruktorů, namátkou nabízíme například lukostřelbu, lanové aktivity, výtvarné programy, společenské hry, sportovní hry a mnoho dalšího.

 

Hotel Transylvánie

Termín: 10.08 - 17.08.2019

Cena: 3190,-Kč

Věk: 6-9let

Uprostřed lesů, kdesi daleko od lidí je hotel, který ale není tak úplně normální. V Hotelu Transylvánie přebývají různí bubáci a tvorové, kteří se bojí lidské říše a hotel nikdy neopustili. Majitel hotelu je prapodivný týpek v černém plášti, bílými dlouhými špičáky a děsně ulízaným hárem. Je to sám hrabě Drákula. Nikdy neviděl člověka a hotel chrání jako oko v hlavě. Co se ale stane, když se do hotelu omylem zatoulá několik lidí? Z masa a kostí?
Pomoz Drákulovi a obyvatelům hotelu zbavit se strachu z lidí a ukaž jim, že i lidé se umějí smát, být přátelští a dovedou se kamarádit třeba i s upírem, Frankensteinem nebo Blobíkem.

Účastníci tohoto letního tábora zažijí nepřeberné množství tradičních i netradičních aktivit pod vedením profesionálních lektorů a instruktorů, namátkou nabízíme například lukostřelbu, lanové aktivity, výtvarné programy, společenské hry, sportovní hry a mnoho dalšího.

Divadelní tábor

Termín: 10.08 - 17.08.2019

Cena: 3390,-Kč

Věk: 10 - 17let

Prkna co znamenají svět? Jak jednoduše to zní, ale postavit se na ně už tak jednoduché není. Vyzkoušej si práci s vlastním tělem, zlepši své komunikační dovednosti, buď kreativní a staň se součástí něčeho, co vznikne až na místě. Poznávej nové lidi i sám sebe.

Inspiraci můžeš hledat u profesionálů z oboru. Těšit se můžete na zkušenou herečku z Divadla improvizace O2Z a improvizační skupiny Olivy Vendulu Kristovou a herce Víťu Zborníka z divadelního spolku Nabalkoně. Další zajímavé hosty z oboru si prozatím necháme pro sebe, prozradíme Vám pouze to, že se můžete těšit!

Partneři


Spálovský mlýn