Letní tábory Spálovský mlýn

Sportovní cyklokemp

Termín: 19.08 - 26.08.2018

Cena: 3290,-Kč

Věk: 9-16let

Bez kola ani ránu? Tak to jsi náš člověk. Nebo jen tak na kole do obchodu a zpátky? Tak to jsi náš člověk taky, třeba ti ukážeme krásy z cyklistiky, o kterých se ti po cestě z nákupu ani nezdálo. Sportovní kemp se zaměřením na cyklistiku je ideální akce na závěr léta. Dozvíš se novinky ze světa cyklistiky, prakticky si vyzkoušíš spoustu věcí a posuneš se v technice jízdy na kole i teoretických znalostech. Neboj se nebude se vše točit jenom okolo kola, celotáborový program bude složen tak, že si vyzkoušíš i další netradiční sportovní i nesportovní aktivity pod vedením zkušených přítelských instruktorů. Vše samozřejmě za doprovodu pohodové atmosféry a v super partě.

P.S. Kolo a přilbu s sebou!

Divadelní tábor: Svět za oponou

Termín: 19.08 - 26.08.2018

Cena: 3390,-Kč

Věk: 11-17let

Nebojte se zazářit! V rámci tohoto tábora můžete objevit svoji kreativitu, zlepšit nebo získat úplně nové divadelní dovednosti a stát se tak součástí tvůrčího procesu. U toho poznáte nové lidi, inspirovat vás budou profesionálové z oboru a hlavně zjistíte, co obnáší svět divadla a to, co se děje „za oponou“.

Těšit se můžete na zkušenou herečku z Divadla improvizace O2Z a improvizační skupiny Olivy Vendulu Kristovou a herce Víťu Zborníka z divadelního spolku Nabalkoně. Další zajímavé hosty z oboru si prozatím necháme pro sebe, prozradíme Vám pouze to, že se můžete těšit 🙂

 

 

Jak vycvičit draka?

Termín: 14.07 - 21.07.2018

Cena: 3190,-Kč

Věk: 6-10let

Nemožné. Nový druh? Ano. Právě tady? Ano!

Pojď s námi objevit neprobádané druhy draků a staň se součástí party, která mapuje jejich život. Bohužel je nám stále v patách banda padouchů, která draky loví a prodává je na černém trhu. Tento obchod musíme zastavit! Takhle to dál nejde a draci si zaslouží svobodu. Přidej se k nám, Vikingům, a bojuj na straně dobra!

Účastníci tohoto letního tábora zažijí nepřeberné množství tradičních i netradičních aktivit pod vedením profesionálních lektorů a instruktorů, namátkou nabízíme například lukostřelbu, lanové aktivity, výtvarné programy, společenské hry, sportovní hry a mnoho dalšího.

 

Star Wars: Odplata rebelů

Termín: 21.07 - 28.07.2018

Cena: 3290,-Kč

Věk: 10-16let

Kdysi dávno v předaleké galaxii…První řád ovládá již většinu významných planet galaxie. Silou a útlakem se snaží zadusit veškeré náznaky odporu. Ve vesmíru ale stále vládne naděje a povstalci se rozhodli nenechat vše předurčenému osudu. Rebelové potřebují tvoji pomoc, jejich počet stále klesá a naděje na úspěch se zmenšuje den za dnem.

Účastníci tohoto letního tábora zažijí nepřeberné množství tradičních i netradičních aktivit pod vedením profesionálních lektorů a instruktorů, namátkou nabízíme například paintball, lukostřelbu, lanové aktivity, výtvarné programy, společenské hry, sportovní hry a mnoho dalšího.

 

 

Partneři


Spálovský mlýn
Assign a menu in the Left Menu options.
Assign a menu in the Right Menu options.