Letní tábory Spálovský mlýn

OBSAZENO – Jumanji: Vítejte v džungli!

Termín: 11.07 - 18.07.2020

Cena: 3590,-Kč

Věk: 12-16let

Videohra o které jste nikdy neslyšeli? To je jen začátek příběhu, který vás doslova vtáhne! Najednou zjistíte, že to není jen hra, ale skutečné dobrodružství s nejistým koncem. Džungle je nevyzpytatelná a její nástrahy číhají všude. Zvláštní schopnosti, které ti hra přiřknula ale musíš objevit sám. Stát se může opravdu cokoli a ty se můžeš stát kýmkoli. Jak ale opustit Jumanji? Jediná možnost je dohrát ji až do konce.

Účastníci tohoto letního tábora zažijí nepřeberné množství tradičních i netradičních aktivit pod vedením profesionálních lektorů a instruktorů, namátkou nabízíme například paintball, lukostřelbu, lanové aktivity, výtvarné programy, společenské hry, sportovní hry a mnoho dalšího…

Indiana Jones

Termín: 18.07 - 25.07.2020

Cena: 3490,-Kč

Věk: 9-12let

Neohrožený. Nebojácný. Dokonalý. To je Indiana Jones! Rád by ale své zkušenosti předal někomu mladšímu, kdo je plný energie, je odvážný a má chuť zkoumat tajemná a neprobádaná místa. Vzácné a neobjevené artefakty jsou ukryty na místech, která byste nečekali. Jsou však bedlivě střeženy, proto na vás čekají šifry, tajné kódy, náročné úkoly! Bohužel na tajné artefakty si nedělají zálusk pouze vědci, ale také překupníci se vzácným zbožím. Dostanou se tyto vzácnosti do muzea nebo skončí ve špatných rukou?

Účastníci tohoto letního tábora zažijí nepřeberné množství tradičních i netradičních aktivit pod vedením profesionálních lektorů a instruktorů, namátkou nabízíme například lukostřelbu, lanové aktivity, výtvarné programy, společenské hry, sportovní hry a mnoho dalšího…

Coco aneb cesta na konec a ještě dál

Termín: 01.08 - 08.08.2020

Cena: 3490,-Kč

Věk: 6-9let

Vydej se s Miguelem na konec světa a možná ještě o malý kousek dál, protože jen tak se dozvíš odpovědi na všechny otázky. Pomoz mu najít odvahu na cestu a splnit si svůj velký sen!  Nebude to jednoduché, ale Miguel je odhodlán zjistit celý příběh o své rodině. Objev s ním nádhernou barevnou říši, která skrývá nepřeberné množství tajemství ale také nástrah, proto měj neustále oči dokořán.

Účastníci tohoto letního tábora zažijí nepřeberné množství tradičních i netradičních aktivit pod vedením profesionálních lektorů a instruktorů, namátkou nabízíme například lukostřelbu, lanové aktivity, výtvarné programy, společenské hry, sportovní hry a mnoho dalšího.

OBSAZENO – Divadelní tábor

Termín: 15.08 - 22.08.2020

Cena: 3690,-Kč

Věk: 10 - 17let

Již třetí ročník divadelního tábora je tady. Rádi tě přivítáme v naší rozrůstající se skupině.

Vyzkoušej si práci s vlastním tělem, zlepši své komunikační dovednosti, buď kreativní a staň se součástí něčeho, co vznikne až na místě. Poznávej nové lidi i sám sebe. Inspiraci můžeš hledat u profesionálů z oboru. Těšit se můžete na zkušené herce Víťu Zborníka a Martina Kříže z divadelního spolku Nabalkoně. Další zajímavé hosty z oboru si prozatím necháme pro sebe, prozradíme Vám pouze to, že se můžete těšit!

Olympijský sportovní tábor pro rodiny s dětmi

Termín: 15.08 - 22.08.2020

Cena: od 2 990,-Kč

Věk: od 4 let

Sportovní tábor pro rodiče s dětmi od 4 let nabízí možnost zažít atmosféru Olympijských her. Zažijete ceremoniál, soutěže družstev i individuální závody. Těšit se můžete například na netradiční “sjezd divoké řeky na kánoích”, orientační závod a mnoho dalšího. Program je sestavený tak, aby obsahoval aktivity zvlášť pro děti i dospělé, přičemž některé z nich budou naopak společné. Tábor je dobrou školou sebepoznání a vstřebání impulzů pro další rozvoj dětí. Pojeď si s námi užít zábavu a strávit čas v přírodě se svou rodinou.

Partneři


Spálovský mlýn