fbpx

OBSAZENO – Divadelní tábor

Termín: 14.08 - 24.08.2021

Věk: 12 - 18 let

Cena: 5190 ,-Kč

Již čtvrtý ročník divadelního tábora je tady a letos o 3 dny delší! Rádi tě přivítáme v naší rozrůstající se skupině.

Vyzkoušej si práci s vlastním tělem, zlepši své komunikační dovednosti, buď kreativní a staň se součástí představení, co vznikne až na místě. Poznávej nové lidi i sám sebe. Inspiraci můžeš hledat u profesionálů z oboru. Opět se setkáš se zkušenými herci Víťou Zborníkem a Martinem Křížem z divadelního spolku Nabalkoně. Další zajímavé hosty z oboru si prozatím necháme pro sebe, prozradíme Ti pouze to, že se můžeš těšit!

V rámci desetidenního pobytu tě čeká tak trochu jiný tábor. Divadelníci se věnují různým oblastem v jednotlivých programových blocích zaměřených na komunikaci, pohyb nebo kreativitu více workshopovým stylem oproti klasické celotáborové hře. Menší skupina umožňuje osobní přístup a užší vazby i mezi účastníky samotnými. Bude samozřejmě také dostatek prostoru pro seznámení se s novými kamarády a prozkoumání okolí tábora. K dispozici bude pro letní tábor celý areál včetně velké jídelny a herny v případě špatného počasí. Program bude nabitý a rozhodně se setměním nekončí. Těšit se můžeš na diskotéku, opečeš si špekáček u táboráku nebo se vydáš na stezku odvahy. Hlavní je ale přece legrace a čas v přírodě jak s fajn dětmi tak i vedoucími. Věnovat se ti budou profesionální lektoři a instruktoři, kteří zajistí tvoji bezpečnost a pohodu v průběhu celého tábora.

Mrkni níž, ať víš, na koho se můžeš těšit!

Vedení tábora:

Hlavní vedoucí
Víťa Zborník
V prvním divadle jsem hrál ve třech letech. Táta mě postavil na jevišti a řekl:,,Hraj!“ Tak jsem hrál a dělám to doteď. Razím heslo, že i na táboře by měl člověk vypadat dobře, takže sako je samozřejmou součástí mé táborové výbavy.

Vedoucí
Martin Kříž
Mám rád hudbu a divadlo, kterému se také věnuji. Chystám se studovat učitelství matematiky a chemie. Můj pátý nejoblíbenější živočich je chameleon.
Zdravotní dozor: Certifikovaný zdravotník nebo lékař
Co s sebou: PDF
Slevy:

V případě objednání a zaplacení tábora do 15.12.2020 Vám zašleme poštou účastnický poukaz a malý dárek pod stromeček. 

  • 100 Kč – Věrnostní sleva – Nejedete s námi poprvé? Využijte slevu za věrnost.
  • 200 Kč – Včasné objednání – Objednejte a zaplaťe tábor do 31.1.2021 a máte tábor levnější.
  • 250 Kč – Sourozenci – druhý a každý další sourozenec má tábor levnější

O slevu si napište v přihlášce do pole další informace.

Cena obsahuje:

Ubytování v turistických chatkách, stravu 5x denně (strava začíná večeří a končí snídaní), celodenní pitný režim, odborný pedagogický a zdravotnický dozor po celou dobu tábora, celopobytový tematický program, účastnické tričko nebo šátek, pojištění, odměny a diplomy.

Cena neobsahuje:

Dopravu na místo, bezlepkovou či jinou dietu (pokud někdo má zdravotní omezení týkající se stravování, vždy se individuálně domluvíme).

Přihláška

Partneři


Spálovský mlýn