Hotel Transylvánie

Termín: 10.08 - 17.08.2019

Věk: 6-9 let

Cena: 3190 ,-Kč

Uprostřed lesů, kdesi daleko od lidí je hotel, který ale není tak úplně normální. V Hotelu Transylvánie přebývají různí bubáci a tvorové, kteří se bojí lidské říše a hotel nikdy neopustili. Majitel hotelu je prapodivný týpek v černém plášti, bílými dlouhými špičáky a děsně ulízaným hárem. Je to sám hrabě Drákula. Nikdy neviděl člověka a hotel chrání jako oko v hlavě. Co se ale stane, když se do hotelu omylem zatoulá několik lidí? Z masa a kostí?
Pomoz Drákulovi a obyvatelům hotelu zbavit se strachu z lidí a ukaž jim, že i lidé se umějí smát, být přátelští a dovedou se kamarádit třeba i s upírem, Frankensteinem nebo Blobíkem.

Účastníci tohoto letního tábora zažijí nepřeberné množství tradičních i netradičních aktivit pod vedením profesionálních lektorů a instruktorů, namátkou nabízíme například lukostřelbu, lanové aktivity, výtvarné programy, společenské hry, sportovní hry a mnoho dalšího.

Hlavní vedoucí: Mgr. Barbora Kristová
Zdravotní dozor: Certifikovaný zdravotník nebo lékař
Co s sebou: PDF
Cena obsahuje:

Ubytování v turistických chatkách, stravu 5x denně (strava začíná odpolední svačinkou a končí snídaní), pitný režim, odborný pedagogický a zdravotnický dozor, úrazové pojištění, odměny a diplomy.

Cena neobsahuje:

Dopravu na místo, bezlepkovou či jinou dietu (pokud někdo má zdravotní omezení týkající se stravování, vždy  se individuálně domluvíme).

Přihláška

Partneři


Spálovský mlýn