James Bond: Supertajná mise

Termín: 27.07 - 03.08.2019

Věk: 9-12 let

Cena: 3190 ,-Kč

Britská tajná služba MI6 má neskutečně dlouhé prsty, které plánují tajnou misi přímo tady. Detaily celé akce jsou samozřejmě přísně tajné a nelze se k nim bez znalostí kódovaného šifrování a bezpečnostních prověrek dostat.Nicméně hledáme nové talenty, kteří by mohli rozšířit řady tajné služby MI6 a vrátit svět zase do normálu. Že jste si ničeho nevšimli? Jak se říká, pod svícnem je přeci největší tma, proto mějte oči otevřené!

Jen ti nejlepší se budou moci připojit k legendárnímu agentovi 007 a pomoci mu vyřešit největší zločin spáchaný přímo na naší půdě. Supertajná mise bude plná překážek a nesnadných úkolů, proto je potřeba své síly spojit, aby byla šance na úspěch co největší.

Účastníci tohoto letního tábora zažijí nepřeberné množství tradičních i netradičních aktivit pod vedením profesionálních lektorů a instruktorů, namátkou nabízíme například lukostřelbu, lanové aktivity, výtvarné programy, společenské hry, sportovní hry a mnoho dalšího.

 

Hlavní vedoucí: Mgr. Barbora Kristová
Zdravotní dozor: Certifikovaný zdravotník nebo lékař
Co s sebou: PDF
Cena obsahuje:

Ubytování v turistických chatkách, stravu 5x denně (strava začíná odpolední svačinkou a končí snídaní), pitný režim, odborný pedagogický a zdravotnický dozor, úrazové pojištění, odměny a diplomy.

Cena neobsahuje:

Dopravu na místo, bezlepkovou či jinou dietu (pokud někdo má zdravotní omezení týkající se stravování, vždy se individuálně domluvíme).

Přihláška

Partneři


Spálovský mlýn