Kdo přežije ?!

Termín: 20.07 - 27.07.2019

Věk: 12-16 let

Cena: 3290 ,-Kč

Teprve teď začíná ten skutečný boj o přežití! Sám Osud Ti každý den chystá překážky, které musíš chtě nechtě překonat. Je třeba mít se neustále na pozoru, hlídkovat a chránit své majetky před znepřátelenými kmeny i nepřízní počasí, fauny a dalšími nástrahami. Zatnout zuby a dostat ze sebe to nejlepší! Bojovat o imunitu! Rozhodovat se a spolupracovat! Překonávat překážky i sám sebe!

Vymysli se svým kmenem tu nejlepší strategii, jak přežít v divočině. Jen tak Tvůj kmen může zvítězit a zmocnit se vlády nad zbytkem ostrova! … A kdo říká, že právě Ty, nemůžeš být vůdce.

Účastníci tohoto letního tábora zažijí nepřeberné množství tradičních i netradičních aktivit pod vedením profesionálních lektorů a instruktorů, namátkou nabízíme například paintball, lukostřelbu, lanové aktivity, výtvarné programy, společenské hry, sportovní hry a mnoho dalšího.

Hlavní vedoucí: Bc. Ondřej Svaček
Zdravotní dozor: Certifikovaný zdravotník nebo lékař
Co s sebou: PDF
Cena obsahuje:

Ubytování v turistických chatkách, stravu 5x denně (strava začíná odpolední svačinkou a končí snídaní), pitný režim, odborný pedagogický a zdravotnický dozor, úrazové pojištění, odměny a diplomy.

Cena neobsahuje:

Dopravu na místo, bezlepkovou či jinou dietu (pokud někdo má zdravotní omezení týkající se stravování, vždy se individuálně domluvíme).

Přihláška

Partneři


Spálovský mlýn