fbpx

Dobrodružství osadníků z Katanu

Termín: 10.07 - 17.07.2021

Věk: 12-16 let

Cena: 3690 ,-Kč

Prožij prastarý příběh lidí, kteří osídlili ostrov Catan. Získej půdu a skliď obilí, pokácej stromy, postav domy a celé vesnice. Čeká tě týdenní dobrodružství motivované celosvětově známou deskovou hrou. Mapování nového území? Získávání surovin a obchodování? Akční souboje s jinými kmeny?  Ano, to vše tě čeká na letním táboře Spálovský mlýn.

Bude samozřejmě také dostatek prostoru pro seznámení se s novými kamarády a prozkoumání okolí tábora. K dispozici bude pro letní tábor celý areál včetně velké jídelny a herny v případě špatného počasí. Program bude nabitý a rozhodně se setměním nekončí. Těšit se můžeš na diskotéku, opečeš si špekáček u táboráku nebo se vydáš na stezku odvahy. Hlavní je ale přece legrace a čas v přírodě jak s fajn dětmi tak i vedoucími. Věnovat se ti budou profesionální lektoři a instruktoři, kteří zajistí tvoji bezpečnost a pohodu v průběhu celého tábora.

Mrkni níž, ať víš, na koho se můžeš těšit!

Vedení tábora:

Hlavní vedoucí
Bc. Ondřej Svaček
Ředitel naší firmy. Sice není k vidění na každé akci, ale vězte, že tento tábor si nenechá ujít. Na táboře se bude starat o to, aby všechno klapalo jak na drátkách. Na táboře se postará především o to, aby vytvořil to nejlepší zázemí pro průběh programu tábora, aby si to všichni účastníci i instruktoři užili na maximum.

Programový vedoucí
Josef Vaculin
Mezi mé záliby patří lyžování a skialpinismus, tudíž práce lyžařského instruktora  byla jasnou volbou, za teplejšího počasí hlavně organizace lanových aktivit a s tím spojené horolezectví. Mám rád pohodu a humor, nesnáším nudu, takže doufám, že si to spolu užijeme 😉

Oddílový vedoucí
Erik Pernica
Přes 5 let jsem pracoval v ruční papírně, kde jsem vytvářel workshopy pro děti a příměstské tábory. Aktivně se podílím na chystání programu pro školy v přírodě, adaptační kurzy a tábory. Ve volném čase rád chodím bosky a vyrážím na túry po okolí. Zbožňuju barvičky a sluníčko.

Oddílový vedoucí
Jan Kleiner
Jsem student a když zrovna nestuduju, tak sportuju nebo se válím v blátě na cvičení s Aktivní zálohou. Outdoor, přežití v přírodě, běžky, kolo a lyže, hlavně nesedět pořád na zadku, to je moje.
Zdravotní dozor: Certifikovaný zdravotník nebo lékař
Co s sebou: PDF
Slevy:

V případě objednání a zaplacení tábora do 15.12.2020 Vám zašleme poštou účastnický poukaz a malý dárek pod stromeček. 

  • 100 Kč – Věrnostní sleva – Nejedete s námi poprvé? Využijte slevu za věrnost.
  • 200 Kč – Včasné objednání – Objednejte a zaplaťe tábor do 31.1.2021 a máte tábor levnější.
  • 250 Kč – Sourozenci – druhý a každý další sourozenec má tábor levnější

O slevu si napište v přihlášce do pole další informace.

Cena obsahuje:

Ubytování v turistických chatkách, stravu 5x denně (strava začíná večeří a končí snídaní), celodenní pitný režim, odborný pedagogický a zdravotnický dozor po celou dobu tábora, celopobytový tematický program, účastnické tričko nebo šátek, pojištění, odměny a diplomy.

Cena neobsahuje:

Dopravu na místo, bezlepkovou či jinou dietu (pokud někdo má zdravotní omezení týkající se stravování, vždy se individuálně domluvíme).

Přihláška

Partneři


Spálovský mlýn