fbpx

OBSAZENO – Sportovní tábor pro rodiny s dětmi

Termín: 13.08 - 20.08.2022

Věk: od 4 let

Cena: od 3 490 ,-Kč

Pojeďte si s námi užít zábavu a strávit čas v přírodě se svou rodinou. Na sportovním táboře pro rodiče s dětmi od 4 let se můžete těšit na soutěže družstev i individuální závody. Vyzkoušíte si míčové a netradiční hry všeho druhu, orientační závod, absolvujete kurz přežití ve volné přírodě a mnoho dalších aktivit. Program je sestavený tak, aby obsahoval aktivity zvlášť pro děti i dospělé, přičemž některé z nich budou naopak společné. Tábor je dobrou školou sebepoznání a vstřebání impulzů pro další rozvoj dětí.

Něco málo k zamyšlení:

  • Vzpomínáte dodnes na zážitky z letních táborů?
  • Rádi byste se vrátili do dětských let a znovu je prožily?
  • Chcete pro svou rodinu zařídit netradiční aktivní dovolenou?
  • Chcete zjistit, zda je vaše dítě, připraveno jet na tábor úplně samo?

 

Spolupořadatelé

Alespoň na jednu otázku jsem si odpověděl ANO

Právě pro vás jsme připravili letní tábor pro rodiče s dětmi od 4 let. Program je sestavený tak, aby obsahoval aktivity zvlášť pro děti i dospělé, přičemž některé z nich budou naopak společné. Na své si tak přijdou hlavně rodiny, které poznávají a zkoušejí nové aktivity a snaží se s dětmi trávit volný čas netradičně. Zažijete spolupráci ve skupině, i soutěžení s podobně naladěnými rodinami.

 

Proč si vybrat náš tábor?

  •  Aktivity pro děti i dospělé
  • Volný čas v přírodě
  • Spolupráce ve skupině
  • Profesionální přístup
  • Rozvoj dětí

 

Hlavní vedoucí Mgr. Tomáš Prycl:

“Chtěl bych, aby mé děti zažily ty úžasné tábory, jako jsem měl v dětství já. Rád na všechna ta dobrodružství vzpomínám. Jak jinak lépe děti připravit na to, aby mohly jezdit samotné, než s nimi letní tábor absolvovat, přesvědčit se o místě, programu i lidech, kteří s dětmi pracují?”

 

Jaká je cena?

Cena se určuje podle věku účastníka a to v okamžiku zahájení tábora tj. 15.8.2021 následovně:

Věk Cena:
0 – 3 roky individuálně
4 – 5 let 3 490 Kč
6 – 12 let 3 990 Kč
13 – 15 let 3 990 Kč
Dospělí 4 390 Kč

(Cena je uvedena za ubytování v chatkách, v případě zájmu o ubytování v Penzionu Dřevák se cena zvyšuje o 280 Kč / os.)

Vedení tábora:

Hlavní vedoucí
Mgr. Tomáš Prycl
Vystudoval jsem FTK UP v Olomouci. Po absolvování Fakulty tělesné kultury jsem vedl 7 let sportovní třídy na FZŠ Olomouc-Tererovo nám. a zároveň trénoval dívčí volejbal v Olomouci. Mám bohaté zkušenosti s pořádáním sportovních a kulturních akcí a s organizováním speciálních akcí s programem pro děti.

Programový vedoucí
Mgr. Karel Vítámvás
Jsem absolvent ATV FTK UP Olomouc. Dlouhodobě se věnuji rozvoji dětí. Mojí specializací jsou míčové a pohybové hry. V minulosti jsem se věnoval sportovnímu tréninku mládeže – floorbal a fotbal. Byl jsem jedním z průkopníků In-line bruslení v Olomouci.

Vedoucí
Pepa Vaculin
Mezi mé záliby patří lyžování a skialpinismus, tudíž práce lyžařského instruktora v zimě byla jasnou volbou. Za teplejšího počasí se zabývám hlavně organizací lanových aktivit a s tím spojeným horolezectvím. Mám rád pohodu a humor, nesnáším nudu, takže doufám, že si to spolu každou akci užijeme.

Vedoucí
Bc. Ondřej Svaček
Ředitel naší firmy. Sice není k vidění na každé akci, ale vězte, že tento tábor si nenechá ujít. Na táboře se bude starat o to, aby všechno klapalo jak na drátkách. Na táboře se postará především o to, aby vytvořil to nejlepší zázemí pro průběh programu tábora, aby si to všichni účastníci i instruktoři užili na maximum.
Zdravotní dozor: Certifikovaný zdravotník nebo lékař
Co s sebou: PDF
Slevy:

V případě objednání a zaplacení tábora do 15.12.2021 Vám zašleme poštou účastnický poukaz a malý dárek pod stromeček. 

Cena obsahuje:

Ubytování v turistických chatkách, stravu 5x denně (strava začíná odpolední svačinkou a končí snídaní), celodenní pitný režim, odborný pedagogický a zdravotnický dozor po celou dobu tábora, celopobytový tematický program, účastnické tričko nebo šátek, pojištění, odměny a diplomy. Upozorňujeme, že kapacita chatky je 4 osoby, pokud se tedy přihlásíte v menším počtu, je možné, že Vám bude do chatky někdo doplněn. Cena je uvedena za ubytování v chatkách, v případě zájmu o ubytování v Penzionu Dřevák se cena zvyšuje o 280 Kč / os.)

Cena neobsahuje:

Dopravu na místo, bezlepkovou či jinou dietu (pokud někdo má zdravotní omezení týkající se stravování, vždy se individuálně domluvíme).

Přihláška

Partneři