Sportovní cyklokemp

Termín: 19.08 - 26.08.2018

Věk: 9-16 let

Cena: 3290 ,-Kč

Bez kola ani ránu? Tak to jsi náš člověk. Nebo jen tak na kole do obchodu a zpátky? Tak to jsi náš člověk taky, třeba ti ukážeme krásy z cyklistiky, o kterých se ti po cestě z nákupu ani nezdálo. Sportovní kemp se zaměřením na cyklistiku je ideální akce na závěr léta. Dozvíš se novinky ze světa cyklistiky, prakticky si vyzkoušíš spoustu věcí a posuneš se v technice jízdy na kole i teoretických znalostech. Neboj se nebude se vše točit jenom okolo kola, celotáborový program bude složen tak, že si vyzkoušíš i další netradiční sportovní i nesportovní aktivity pod vedením zkušených přítelských instruktorů. Vše samozřejmě za doprovodu pohodové atmosféry a v super partě.

P.S. Kolo a přilbu s sebou!

Hlavní vedoucí: Ondřej Svaček
Zdravotní dozor: certifikovaný zdravotník nebo lékař
Co s sebou: PDF
Cena obsahuje:

Ubytování v turistických chatkách, stravu 5x denně (strava začíná obědem a končí dopolední svačinou), pitný režim, odborný pedagogický a zdravotnický dozor, úrazové pojištění, servis kola, odměny a diplomy.

Cena neobsahuje:

Dopravu na místo, bezlepkovou či jinou dietu (pokud někdo má zdravotní omezení týkající se stravování, vždy se individuálně domluvíme).

Přihláška

Partneři


Spálovský mlýn
Assign a menu in the Left Menu options.
Assign a menu in the Right Menu options.