fbpx

Putování strojem času

Termín: 17.07 - 24.07.2021

Věk: 9-12 let

Cena: 3590 ,-Kč

Teď je ten správný čas, aby ses stal součástí dějin! Den za dnem prozkoumáš minulost, přítomnost i budoucnost. Díky stroji času prožiješ na vlastní kůži nejvýznamnější události světové historie a setkáš se se slavnými osobnostmi dějin na naší planetě a možná i mimo ni. Přidej se k nám a prokaž svou odvahu a odhodlání při překonávání zákonů časoprostoru.

V rámci týdenního dobrodružství tě čeká celotáborová hra, ve které si vyzkoušíš jaké to je, stát se skutečným cestovatelem v čase. Zasoutěžíš si ve skupinových aktivitách, vyrazíš na výlet, vykoupeš se v řece a vyběhneš do lesa. Setkáš se s pohybovými hrami, výtvarničením, šíleným závodem. Bude samozřejmě dostatek prostoru pro seznámení se s novými kamarády a prozkoumání okolí tábora. K dispozici bude pro letní tábor celý areál včetně velké jídelny a herny v případě špatného počasí. Program bude nabitý a rozhodně setměním nekončí. Těšit se můžeš na diskotéku, opečeš si špekáček u táboráku nebo se vydáš na stezku odvahy. Hlavní je ale přece legrace a čas v přírodě s fajn dětmi i vedoucími. Věnovat se ti budou profesionální lektoři a instruktoři, kteří zajistí tvoji bezpečnost a pohodu v průběhu celého tábora.

Mrkni níž, ať víš, na koho se můžeš těšit!

Vedení tábora:

Hlavní vedoucí
Bc. Lukáš Měchura
Mým cílem je vytvářet plnohodnotný zážitkový program. Rád ukazuji účastníkům svůj svět, kterým je horolezení, slacklina a další outdoorové aktivity. Vyhledávám výzvy a posouvám komfortní zónu jak svoji, tak i účastníků

Programová vedoucí
Marťa Poláchová
Mou největší zálibou je veškerá umělecká tvorba, kterou často realizuji skrze všemožně rozmanitých táborových kostýmů. Dalšími věcmi, bez kterých se neobejdu je příroda a skvělí kolektiv akčních lidí a když se tyto dvě věci zkombinují je to paráda.

Oddílový vedoucí
Erik Pernica
Přes 5 let jsem pracoval v ruční papírně, kde jsem vytvářel workshopy pro děti a příměstské tábory. Aktivně se podílím na chystání programu pro školy v přírodě, adaptační kurzy a tábory. Ve volném čase rád chodím bosky a vyrážím na túry po okolí. Zbožňuju barvičky a sluníčko.

Oddílový vedoucí
Petr Maixner
Jmenuji se Petr a pořádání táborů a kurzů se věnuji už 10 let. Z víru velkoměsta rád mizím do přírody, ať už na výlet nebo za sportem. Rád hraju stojní hry a miluju pálivá jídla a hudbu, ne nutně v tomhle pořadí. Neumím prohrávat.
Zdravotní dozor: Certifikovaný zdravotník nebo lékař
Co s sebou: PDF
Slevy:

V případě objednání a zaplacení tábora do 15.12.2020 Vám zašleme poštou účastnický poukaz a malý dárek pod stromeček. 

  • 100 Kč – Věrnostní sleva – Nejedete s námi poprvé? Využijte slevu za věrnost.
  • 200 Kč – Včasné objednání – Objednejte a zaplaťe tábor do 31.1.2021 a máte tábor levnější.
  • 250 Kč – Sourozenci – druhý a každý další sourozenec má tábor levnější

O slevu si napište v přihlášce do pole další informace.

Cena obsahuje:

Ubytování v turistických chatkách, stravu 5x denně (strava začíná večeří a končí snídaní), celodenní pitný režim, odborný pedagogický a zdravotnický dozor po celou dobu tábora, celopobytový tematický program, pojištění, odměny a diplomy.

Cena neobsahuje:

Dopravu na místo, bezlepkovou či jinou dietu (pokud někdo má zdravotní omezení týkající se stravování, vždy se individuálně domluvíme).

Přihláška

Partneři


Spálovský mlýn