Ubytování a strava

 

Spálovský mlýn – rekreační areál v přírodě nabízí několik typů táborového ubytování. Díky kapacitě větší než 120 osob je vhodný pro různé typy akcí pro děti i dospělé. Areál je vhodný pro oslavy, firemní akce, školy v přírodě, školní výlety, sportovní soustředění, letní tábory a ostatní skupinové pobyty.

 

Rekreační areál v přírodě nabízí:

Penzion „Dřevák“
V roce 2019 proběhla generální oprava této budovy a vzniklo tak skutečně komfortní ubytování na školní akce i rodinou rekreaci. Aktuálně „Dřevák“ nabízí celkem 12 prostorných pokojů pro 2-5 osob s možností variability. Dva z těchto pokojů mají vlastní sociální zařízení, jsou tak vhodné pro pedagogický dozor či instruktory. Osoby ubytované v ostatních pokojích pak využívají nově opravené sprchy, umývárny a toalety přímo v budově. Vzhledem k tomu, že v „Dřeváku“ nejsou žádné palady, je tento prostor vhodný pro škoy v přírodě, letní tábory či školní výlety pro menší děti.  Ubytovaní hosté dále mohou využívat malou kuchyňku s posezením. Celková kapacita je 42-45 míst dle dohody.
Turistické chatky
Jedná se o jednoduché vytápěné táborové ubytování pro 4 osoby (2 dvoupatrové postele). K dalšímu vybavení patří stůl, židle a skříňky pro odložení osobních věcí. Chatky jsou vybaveny elektřinou. Sociální zařízení je společné v blízkosti chatek. Používání elektrických spotřebičů, krom nabíjení mobilních telefonů, je v chatce zakázáno. Celková kapacita chatek je 80 osob.
Sociální zařízení pro chatky
Socální zařízení rekreačního areálu prošlo kompletní rekonstrukcí v roce 2018. Vznikly tak nové komfortní toalety a umývárny, které kapacitně dostačují pro celý rekreační areál. K dispozici je i bezbariérová sprcha s toaletou.
Privátní chata Nataša

Malá, ale útulná dřevěná stavba, která má v podkroví vícelůžkové pokoje a 2 přízemní dvoulůžkové pokoje s vytápěním. K dalšímu vybavení patří stůl, židle, skříňky pro odložení osobních věcí a kuchyňská linka. Součástí je také vlastní sociální zázemí a kryté posezení.

 

Ceník poskytovaných služeb – chatky

  Ubytování Ubytování s polopenzí Ubytování s plnou penzí
Děti do 4. třídy ZŠ 150 Kč 280 Kč 335 Kč
Děti do 9. třídy ZŠ 150 Kč 290 Kč 345 Kč
SŠ, VŠ a dospělí 150 Kč 310 Kč 365 Kč
 
Cena ubytování zahrnuje:          Ubytování v areálu, ložní prádlo, poplatky obci.
Cena ubytování nezahrnuje:      Vytápění (lze individuálně dohodnout za 200 Kč chatka / pokoj / noc).
Cena stravování zahrnuje:         Vybraný typ stravování. Svačiny můžeme individuálně dohodnout.
 

Ceník poskytovaných služeb – Penzion „Dřevák“

  Ubytování Ubytování s polopenzí Ubytování s plnou penzí
Děti do 4. třídy ZŠ 220 Kč 350 Kč 405 Kč
Děti do 9. třídy ZŠ 220 Kč 360 Kč 415 Kč
SŠ, VŠ a dospělí 220 Kč 380 Kč 435 Kč
 
Cena ubytování zahrnuje:          Ubytování v areálu, ložní prádlo, poplatky obci.
Cena ubytování nezahrnuje:      Vytápění (lze individuálně dohodnout za 200 Kč chatka / pokoj / noc).
Cena stravování zahrnuje:         Vybraný typ stravování. Svačiny můžeme individuálně dohodnout.
 
 
Pro organizované skupiny větší než 35 osob, jsme schopni připravit individuální nabídku na míru.

Strava

 

Kiosek / bar Spálovský mlýn

V rekreačním areálu Spálovský mlýn se nachází občerstvení, kde Vám naše obsluha nabídne výběr z několika druhů čepovaných piv, limonády, výbornou kávu, drobné občerstvení, nanuky či něco malého k zakousnutí. Občerstvení je k dispozici jak osobám ubytovaným v areálu, tak i široké veřejnosti. Otevřeno sezónně od května do září každý den.

 

Skupinové stravování z naší kuchyně

Areál nabízí služby plně vybavené kuchyně, kde poskytujeme celodenní stravování ubytovaným v areálu. Náš personál vaří vždy z čerstvých surovin chutnou domácí kuchyni. Všem návštěvníkům je k dispozici jídelna, kde se v jeden okamžik usadí více než 100 osob.

 

Kontaktujte nás

11 + 9 =

Partneři


Spálovský mlýn