fbpx

Podařilo se to! Uspořádali jsme první dětský den v areálu Spálovský mlýn a doufáme, že jsme tak zahájili každoroční tradici setkávání se rodin s dětmi při příležitosti dětského dne.

Od 14 hodin se mohli návštěvníci projít po okolí a plnit úkoly. Na trase pohádkového lesa je čekalo hned několik pohádkových postav od Mika Wazovského, vodníka, pirátů, Jeníčka a Mařenky nebo třeba kovboje! Děti plnily různé úkoly od střílení z luku, lovení rybiček, skákání v pytli, lanových překážek a mnoho dalšího. Krásné počasí umožnilo strávit odpoledne v přírodě, zasoutěžit si, dozvědět se něco nového a odnést si kromě hezkých zážitků i facepainting na obličeji a drobnou odměnu. Celý den jsme zakončili opékáním špekáčků, k dispozici bylo také občerstvení z baru Spálovský mlýn.

Návštěvníci se mohli projít celým areálem a zhodnotit probíhající změny a úpravy. Někteří zavzpomínali na dětská léta strávená ve zdejším prostředí, jiné tato zkušenost teprve čeká v průběhu letních prázdnin a připravovaných táborů pro všechny věkové kategorie.

Dětskému dni zdar a díky za vaši přízeň, budeme se těšit za rok znovu!

Akce Dětský den – Spálovský mlýn byla podpořena dotačním programem Moravskoslezského kraje „Podpora volnočasových aktivit a informačních center pro mládež na krajské úrovni v roce 2019″

Partneři