fbpx

OBSAZENO – Indiánské dobrodružství

Termín: 30.07 - 06.08.2022

Věk: 6-9 let

Cena: 3890 ,-Kč

Nejmladší táborníci se mohou těšit na zážitky, a to pravé letní dobrodružství, které prožijí v indiánském prostředí v kmeni Apačů. Vyzkoušejí si život původních domorodých obyvatel Ameriky se vším všudy. Čeká je týden plný výzev, naučí se indiánské dovednosti a poznají tajemství kmenů a jejich rituály. Samozřejmostí je tak mimo spousty her a atraktivních programů i rozdělávání ohně, tanec k přivolání deště, sběr bylin pod vedením místního šamana a hlavně hledání zapomenutého tajemného indiánského pokladu.

V rámci týdenního dobrodružství tě čeká celotáborová hra, ve které budeš v týmech nejen sbírat body a zažívat pravé indiánské dobrodružství, ale také si zasoutěžíš ve skupinových aktivitách, vyrazíš na výlet, vykoupeš se v řece a vyběhneš do lesa. Setkáš se jak s pohybovými hrami, tak také s výtvarničením, šíleným závodem. Na vlastní kůži si vyzkoušíš, jaký je život indiána. Bude samozřejmě také dostatek prostoru pro seznámení se s novými kamarády a prozkoumání okolí tábora. K dispozici bude pro letní tábor celý areál včetně velké jídelny a herny v případě špatného počasí. Program bude nabitý a rozhodně se setměním nekončí. Těšit se můžeš na diskotéku, opečeš si špekáček u táboráku nebo se vydáš na stezku odvahy. Hlavní je ale přece legrace a čas v přírodě jak s fajn dětmi tak i vedoucími. Věnovat se ti budou profesionální lektoři a instruktoři, kteří zajistí tvoji bezpečnost a pohodu v průběhu celého tábora.

Mrkni níž, ať víš, na koho se můžeš těšit!

Vedení tábora:

Hlavní vedoucí
Mgr. Kateřina Báňová
Když jsem přestala jezdit na letní tábory jako dítě věděla jsem, že tuhle zábavu si nenechám ujít. Stal se ze mě instruktor a později i vedoucí letních nejen dětských táborů. Po vystudování magisterského oboru rekreologie bylo jasné, že mě toto nadšení jen tak neopustí a proto jezdím dál a jen tak nepřestanu. Ve volném čase ráda vyběhnu do přírody, něco si přečtu nebo vytvářím výlety a programy pro děti.

Programový vedoucí
Diego
Ahoj jmenuju se Martin, ale všichni mi říkají Diego. Jsem sportovec tělem i duší. Nejraději mám americký fotbal, ale rád zkouším i všechny ostatní sporty. Ve volném čase rád chodím na hory, cvičím a věnuju se rodině. Řídím se heslem „s úsměvem jde všechno líp“.

Oddílová vedoucí
Michaela Holomková
Pracovat s dětmi jsem začala hned po škole, kdy jsem nastoupila jako učitelka tělocviku a zeměpisu. Ve volném čase ráda hraju beachvolejbal, čtu a jezdím s rodinou na výlety. Mám ráda dobrou zábavu a fajn lidi, kteří nepokazí žádnou srandu.

Oddílová vedoucí
Klára Sucháčková
Již od svých 6 let se aktivně věnuji skautingu, takže práce s lidmi je mi velmi blízká. Svůj volný čas ráda trávím v přírodě, s přáteli, sportem a poznáváním nových míst a kultur.
Zdravotní dozor: Certifikovaný zdravotník nebo lékař
Co s sebou: PDF
Slevy:

V případě objednání a zaplacení tábora do 15.12.2021 Vám zašleme poštou účastnický poukaz a malý dárek pod stromeček. 

  • 100 Kč – Věrnostní sleva – Nejedete s námi poprvé? Využijte slevu za věrnost.
  • 250 Kč – Sourozenci – druhý a každý další sourozenec má tábor levnější

O slevu si napište v přihlášce do pole další informace.

Cena obsahuje:

Ubytování v turistických chatkách, stravu 5x denně (strava začíná večeří a končí snídaní), celodenní pitný režim, odborný pedagogický a zdravotnický dozor po celou dobu tábora, celopobytový tematický program, účastnické tričko nebo šátek, pojištění, odměny a diplomy.

Cena neobsahuje:

Dopravu na místo, bezlepkovou či jinou dietu (pokud někdo má zdravotní omezení týkající se stravování, vždy  se individuálně domluvíme).

Přihláška

Partneři