fbpx

OBSAZENO – Mise: Přežít!

Termín: 09.07 - 16.07.2022

Věk: 12-16 let

Cena: 3990 ,-Kč

Měla to být nejlepší doba v historii naší civilizace. Lidstvo bohatlo čím dál více, vyvinulo úžasné nové technologie, žilo harmonii s přírodou i ostatními. Lidé se stali opravdovými pány Země. A pak se to stalo. Nový nepřítel – Homo Novus – z opuštěné základny na Marsu nás zaútočil náhle a tvrdě. Během pár měsíců z lidstva zbyly je nesourodé skupinky přeživších. Najdeš v sobě dost odhodlání a přežiješ v nelítostném světě tak odlišném od toho harmonického, který jsi znal dosud?

Bude samozřejmě také dostatek prostoru pro seznámení se s novými kamarády a prozkoumání okolí tábora. K dispozici bude pro letní tábor celý areál včetně velké jídelny a herny v případě špatného počasí. Program bude nabitý a rozhodně se setměním nekončí. Těšit se můžeš na diskotéku, opečeš si špekáček u táboráku nebo se vydáš na stezku odvahy. Hlavní je ale přece legrace a čas v přírodě jak s fajn dětmi tak i vedoucími. Věnovat se ti budou profesionální lektoři a instruktoři, kteří zajistí tvoji bezpečnost a pohodu v průběhu celého tábora.

Mrkni níž, ať víš, na koho se můžeš těšit!

Vedení tábora:

Hlavní vedoucí
Bc. Ondřej Svaček
Ředitel naší firmy. Sice není k vidění na každé akci, ale vězte, že tento tábor si nenechá ujít. Na táboře se bude starat o to, aby všechno klapalo jak na drátkách. Na táboře se postará především o to, aby vytvořil to nejlepší zázemí pro průběh programu tábora, aby si to všichni účastníci i instruktoři užili na maximum.

Programový vedoucí
Josef Vaculin
Mezi mé záliby patří lyžování a skialpinismus, tudíž práce lyžařského instruktora  byla jasnou volbou, za teplejšího počasí hlavně organizace lanových aktivit a s tím spojené horolezectví. Mám rád pohodu a humor, nesnáším nudu, takže doufám, že si to spolu užijeme 😉

Oddílový vedoucí
Klárka Sucháčková
Již od svých 6 let se aktivně věnuji skautingu, takže práce s lidmi je mi velmi blízká. Svůj volný čas ráda trávím v přírodě, s přáteli, sportem a poznáváním nových míst a kultur.

Programový vedoucí
Klajny
Jsem student a když zrovna nestuduju, tak sportuju nebo se válím v blátě na cvičení s Aktivní zálohou. Outdoor, přežití v přírodě, běžky, kolo a lyže, hlavně nesedět pořád na zadku, to je moje.
Zdravotní dozor: Certifikovaný zdravotník nebo lékař
Co s sebou: PDF
Slevy:

V případě objednání a zaplacení tábora do 15.12.2021 Vám zašleme poštou účastnický poukaz a malý dárek pod stromeček. 

  • 100 Kč – Věrnostní sleva – Nejedete s námi poprvé? Využijte slevu za věrnost.
  • 250 Kč – Sourozenci – druhý a každý další sourozenec má tábor levnější

O slevu si napište v přihlášce do pole další informace.

Cena obsahuje:

Ubytování v turistických chatkách, stravu 5x denně (strava začíná večeří a končí snídaní), celodenní pitný režim, odborný pedagogický a zdravotnický dozor po celou dobu tábora, celopobytový tematický program, účastnické tričko nebo šátek, pojištění, odměny a diplomy.

Cena neobsahuje:

Dopravu na místo, bezlepkovou či jinou dietu (pokud někdo má zdravotní omezení týkající se stravování, vždy se individuálně domluvíme).

Přihláška

Partneři