fbpx

OBSAZENO – Fantastické příhody v zemi Narnie

Termín: 16.07 - 23.07.2022

Věk: 9-12 let

Cena: 3990 ,-Kč

V kouzelné zemi Narnie se něco děje. Někdo narušuje harmonii lesním elfům, kentaurům a ostatnímu obyvatelstvu tohoto magického světa a vysává energii stromům a rostliny vadnou. Pojď se s námi přesunout do Narnie a pomož místnímu druidovi vzpomenout si na všechna kouzla a přírodní tajemství, díky kterým v tomto nadpřirozeném světě zavládne opět klid, pohoda a mír. Narnie tě potřebuje, pomůžeš ji?

V rámci týdenního dobrodružství tě čeká celotáborová hra, ve které si zažiješ magické příběhy v tajemné zemi Narnie. Zasoutěžíš si ve skupinových aktivitách, vyrazíš na výlet, vykoupeš se v řece a vyběhneš do lesa. Setkáš se s pohybovými hrami, výtvarničením, šíleným závodem. Bude samozřejmě dostatek prostoru pro seznámení se s novými kamarády a prozkoumání okolí tábora. K dispozici bude pro letní tábor celý areál včetně velké jídelny a herny v případě špatného počasí. Program bude nabitý a rozhodně setměním nekončí. Těšit se můžeš na diskotéku, opečeš si špekáček u táboráku nebo se vydáš na stezku odvahy. Hlavní je ale přece legrace a čas v přírodě s fajn dětmi i vedoucími. Věnovat se ti budou profesionální lektoři a instruktoři, kteří zajistí tvoji bezpečnost a pohodu v průběhu celého tábora.

Mrkni níž, ať víš, na koho se můžeš těšit!

Vedení tábora:

Hlavní vedoucí
Ondra Cetkovský
Mým cílem je vytvářet plnohodnotný zážitkový program. Rád ukazuji účastníkům svůj svět, kterým je horolezení, slacklina a další outdoorové aktivity. Vyhledávám výzvy a posouvám komfortní zónu jak svoji, tak i účastníků

Programový vedoucí
David Češka
Práce s dětmi mě nadchla v době, kdy jsem přestal na tábory jezdit sám jako dítě a stal jsem se členem týmu vedoucích. K dospělákům však také nemám daleko, jelikož hned jak napadne sníh, stává se ze mě instruktor lyžování a pokračuji ve vytváření zábavného programu pro děti i dospělé, akorát na lyžích. Ve volném čase hraji na kytaru a ukulele, čtu, otužuji se, jezdím na horském kole a v neposlední řadě se snažím zlepšit v aktivitách, co dělám

Oddílová vedoucí
Verča Klimková
Ahoj, jsem Veronika a je mi 21 let. Pocházím z Ostravy, ale momentálně většinu času trávím v Olomouci, kde studuji. Třetím rokem tady studuji obor Tělesná výchova se zaměřením na vzdělávání a speciální pedagogiku na Fakultě tělesné kultury Univerzity Palackého. Až udělám státnice (snad), mám v plánu ve studiu pokračovat. Mezi moje největší koníčky patří moderní tanec, který jsem závodně dělala a později i trénovala. Dalšími koníčky jsou různé lanové aktivity, kreslení a malování a v neposlední řadě pečení! Miluju kávu, hudbu a spontánní výlety, při kterých nikdy nevím do čeho jdu.

Oddílový vedoucí
Petr Maixner
Jmenuji se Petr a pořádání táborů a kurzů se věnuji už 10 let. Z víru velkoměsta rád mizím do přírody, ať už na výlet nebo za sportem. Rád hraju stojní hry a miluju pálivá jídla a hudbu, ne nutně v tomhle pořadí. Neumím prohrávat.
Zdravotní dozor: Certifikovaný zdravotník nebo lékař
Co s sebou: PDF
Slevy:

V případě objednání a zaplacení tábora do 15.12.2021 Vám zašleme poštou účastnický poukaz a malý dárek pod stromeček. 

  • 100 Kč – Věrnostní sleva – Nejedete s námi poprvé? Využijte slevu za věrnost.
  • 250 Kč – Sourozenci – druhý a každý další sourozenec má tábor levnější

O slevu si napište v přihlášce do pole další informace.

Cena obsahuje:

Ubytování v turistických chatkách, stravu 5x denně (strava začíná večeří a končí snídaní), celodenní pitný režim, odborný pedagogický a zdravotnický dozor po celou dobu tábora, celopobytový tematický program, pojištění, odměny a diplomy.

Cena neobsahuje:

Dopravu na místo, bezlepkovou či jinou dietu (pokud někdo má zdravotní omezení týkající se stravování, vždy se individuálně domluvíme).

Přihláška

Partneři