fbpx

Nejčastější dotazy k pobytům

Jak dlouho trvá program na školních akcích?

Připravujeme vždy celpobytový program od okamžiku příjezdu, až do odjezdu. Standartní denní harmonogram vypadá následovně:

7:30 Rozcvička
8:00 Snídaně
9:00 – 12:00 Dopolední program (obsahující pauzu na svačinu)
12:00 – 13:00 Oběd
13:00 – 14:30 Polední klid
14:30 – 18:00 Odpolední program (obsahující pauzu na svačinu)
18:00 – 18:30 Večeře
18:30 – 19:30 Osobní volno
19:30 – 21:00 Večerní program
22:00 Večerka

Pokud není dohodnuto jinak odpovídají mimo čas programu za účastníky učitelé.

Co je zahrnuto v ceně školního pobytu?
V ceníku školních pobytů uvedená cena zahrnuje: Ubytování, stravu 5x denně, pitný režim, program v rozsahu uvedeném na webových stránkách, využití volně přístupných aktivit ve areálu.

Na 10 žáků má vždy 1 pedagogický doprovod pobyt zdarma.

Jsou účastníci školních akcí pojištěni?
Máme řádně uzavřené pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou naší činností (na zdraví či majetku), která vznikla poškozenému v případě, že bychom porušili jakékoli právní povinnosti. Jsme pojištěni až do výše 20 mil. Kč.
Jak se k Vám dostaneme?
Rekreační areál Spálovský mlýn se nachází v Oderských vrších, 12 km od města Odry. Přesnou polohu naleznete na mapě ZDE. Dorazit k nám můžete bez problémů autem i autobusem – k areálu vede asfaltová cesta a autobus se zde bez problémů otočí – zvolte však cestu přes Heřmánky a Kokočůvek, nikoliv přes obec Spálov .

Nejbližší vlaková zastávka je Heřmánky, odkud je to 2,5 km pěšky přímo do rekreačího areálu Spálovský mlýn

Jak probíhá stravování v rekreačním areálu Spálovský mlýn?
V rekreačním areálu Spálovský mlýn zajišťujeme pro ubytované stravování. Strava se skládá z pěti jídel (snídaně, svačina, oběd složený z polévky a hlavního jídla, svačina a teplé večeře). Jsme schopni a ochotni reagovat na dietní omezení dětí či pedagogů, jedná se zejména o bezlepkové a bezlaktózové diety či vegetariánskou stravu. Žáky či pedagogy s těmito případnými stravovacími omezeními prosím hlaste předem e-mailem ještě před začátkem pobytu.

Dále se v areálu nachází občerstvení, které otevíráme pro děti vždy po obědě a ty si pak mohou koupit cukrovinky, nanuky a jiné pochutiny. Pro dospělé je občerstvení otevřeno celodenně a mohou využít celý sortiment tj. nápoje, pivo, kafe a mnoho dalšího.

Kontaktujte nás

8 + 7 =

Partneři