Vybudovali jsme nové multifunkční hřiště!

Ani v roce 2020 nezahálíme. Snažíme se opravovat, modernizovat a vylepšovat areál tak, abychom našim klientům i návštěvníkům z řad veřejnosti nabídli opět něco nového. V letošním roce se nám podařilo vybudovat nové multifunkční hřiště o rozměru 25 x 15 m s umělým povrchem, kde si sportovci mohou zahrát volejbal, kopanou, házenou, basketball a nebo třeba fotbal.

Vzhledem k tomu, že jsem využili nejmodernější umělou trávu, která se na trhu vyskytuje, stalo se ze Spálovského mlýna – rekreačního areálu v přírodě ideální zázemí pro sportovní soustředění, sportovní kurzy a to ne jenom škol a spolků, ale i profesionálních klubů, protože můžeme nabídnout kompletní služby, které tyto organizace potřebují. Toto hřiště nebude sloužit jenom pro ubytované hosty, ale máme v plánu uspořádat sportovní turnaje i pro veřejnost a v případě zájmu jsme schopni toto hřiště pronajmout pro sportování veřejnosti.

V současné době je zhotoven povrch a oplocení hřiště, ale než začne příští sezona, máme v plánu hřiště osadit mantinely a osvětlením tak, aby naši návštěvníci nebyli ve svém sportování limitováni ani tmou:)

Projekt „Vybudování multifunkčního hřiště Spálovský mlýn“ byl spolufinancován z rozpočtu Moravskoslezkého kraje. Tímto Moravskoslezkému kraji děkujeme za podporu, protože bez této dotace bychom sami nedokázali hřiště vybudovat.Naši významní partneři