Vyhlížíme táborovou sezónu 2021!

Táborová sezóna 2020 nedávno skočila, ale ta následující už klepe na dveře!

Na co se můžete těšit?

Osadníci z Katanu. Ti nejstarší táborníci prožijí prastarý příběh lidí, kteří osídlili ostrov Katan. Čeká je týdenní dobrodružství motivované celosvětově známou deskovou hrou. Mapování nového území? Získávání surovin a obchodování? Akční souboje s jinými kmeny? Ano, tohle vše čeká účastníky táborového turnusu pro děti od 12 do 16 let.

Prostřední věková skupina zažije netradiční Putování strojem času. Teď je totiž ten správný čas, aby se stali součástí dějin. Den za dnem prozkoumají minulost, přítomnost i budoucnost. Díky stroji času prožijí na vlastní kůži nejvýznamnější události světové historie a setkají se se slavnými osobnostmi dějin na naší planetě a možní i mimo ní.

Nejmenší děti čeká pohádkové téma Příběh hraček. Ty totiž ožívají, když si s nimi nehrají. Jakmile jsou hračky o samotě, mohou být sami sebou. Děti tak mohou vyrazit na speciální průzkumnou akci a zažijí pohádkové letní dobrodružství, kterým je provedou kovboj Woody a superkosmonaut Buzz Rakeťák.

Divadelní tábor se již stává tradicí, která má své nezastupitelné místo v nabídce letních pobytů. Zúčastnit se jej mohou děti ve věku od 11 do 17 let. Kreativita i legrace zaručena! V roce 2020 se osvědčil sportovní tábor pro rodiny s dětmi, proto jsem se rozhodli i tuto tradici prohlubovat. Program bude jak společný pro celé rodiny, tak také někdy oddělíme dospěláky od dětí, ale zase se všichni potkáme u táboráku, her v přírodě nebo při koupání v řece.

Využijte i nás systém slev:

  • 100 Kč Věrnostní sleva:          Nejedete s námi poprvé? Využijte slevu za věrnost.
  • 200 Kč Včasné objednání:      Objednejte a zaplaťe tábor do 31.1.2021 a máte tábor levnější.
  • 250 Kč Sourozenci:                 Druhý a každý další sourozenec má tábor levnější.

Jednotlivé slevy lze sčítat. Tyto slevy však neplatí pro sportovní tábor pro rodiny s dětmi, kde již jsou zohledněny v ceně.

A jak si říct o slevu?

Stačí jen v přihlášce do pole „alergie, diety, zdravotní omezení a další informace“ napsat o jakou slevu žádáte a my už se o zbytek postaráme.

A aby těch novinek nebylo málo, tak poslední pecka na závěr!

Nově můžete tábor koupit jako vánoční dárek. Při objednání a zaplacení do 15. 12. 2020 Vám poštou odešleme poukaz včetně malého dárku pod stromeček, tak mrkněte na nabídku pro rok 2020!Naši významní partneři