Vyhodnocení sezóny 2022

Po letech je za námi konečně úspěšná sezona. Nabízíme vám tedy drobné ohlédnutí za vším, co se od jara v rekreačním areálu Spálovský mlýn událo. Naše ubytovací zařízení byly využívány od dubna do září, během hlavní sezóny jsme měli neustále plno. Celou dobu jsme připravovali pobyty s programem, ale také poskytovali zázemí jiným organizacím.

Pomohli jsme uspořádat 

  • školy v přírodě, adaptační kurzy a sportovní kurzy pro školy
  • letní pobytové tábory v nezapomenutelném prostředí
  • organizované rodinné pobyty, např. tatínků s dětmi
  • sportovní soustředění a události, např. Oderskou Mlýnici
  • schůze, zasedání a srazy spolků, např. sraz motorkářů
  • školení, konference, teambuildingy a firemní večírky
  • svatby, rodinné oslavy, školní i volnočasové výlety

Sezónu jsme tradičně zahájili v březnu instruktorkými víkendovkami. I letošní ročník přinesl do našeho týmu skvělé zážitky a nové tváře. V dubnu jsme naostro odstartovali školami v přírodě a dětský křik a smích se areálem nesl v podstatě nepřetržitě až do poloviny září, kdy skončily poslední adaptační kurzy. Uspořádali jsme tři letní tábory pro děti tří věkových kategorií. Nejmladší si užily týdenní indiánské dobrodružství plné bobříků, výzev a přátelství. Děti ve věku 9 – 12 let se společně s našimi instruktory vypravily přes skříň s kabátem až do příběhů Narnie, kde na ně čekal lev i čarodějnice. Pro nejstarší účastníky byla letos připravena postapokalyptická mise; svět, ve kterém přežijí roboti nebo lidé. V závěru léta jsme ve spolupráci s organizacemi Svišti v pohybu a Atomika uspořádali navíc sportovní tábor pro rodiče s dětmi.

 Kompletní nabídku našich táborů na sezónu 2023 už pro vás máme k dispozici.

Také občerstvení areálu zažilo rušnou sezónu, několikrát jsme tam pro vás připravili speciální akce, neustále zkvalitňovali naše služby a rozšiřovali nabídku jídla i pití. Důležitou událostí sezóny bylo dokončení renovace penzionu Dřevák, který je po zateplení i zvenku k nepoznání. 

Sezóna je definitivně za námi a nám nezbývá než poděkovat všem, kteří to umožnili a byli toho součástí. Se všemi zákazníky, návštěvníky a účastníky našich akcí se v příštím roce rádi znovu uvidíme. Děkujeme!

 Naši významní partneři