fbpx

S otevřením svatomartinských vín jsme i my odšpuntovali přihlášky pro rok 2020 na letní dětské tábory. Těšit se můžete na novinky, tak čtěte dál, ať jste v obraze!

V roce 2020 budeme pořádat celkem 3 letní dětské tábory, divadelní tábor a nově také pobyt pro rodiče s dětmi. První turnus pro nejstarší děti ve věku 12 až 16 let bude v tématu Jumanji: Vítejte v džungli. Podaří se účastníkům dohrát tuto prapodivnou hru až do konce a opustit tak nebezpečnou a nepředvídatelnou džungli? Mladší účastníky ve věku 9 až 12 let čeká velká výprava s Indiana Jonesem, který se pokusí zachránit vzácné artefakty a přemístit je do bezpečného úkrytu. Nebude to ale lehký úkol. Nejmladší ratolesti od 6 do 9 let čeká dobrodružství s Miguelem inspirováno animovanou fantasy pohádkou s názvem Coco aneb cesta na konec a ještě dál.

Divadelní tábor se již stává tradicí, která má své nezastupitelné místo v nabídce letních pobytů. Zúčastnit se jej mohou děti ve věku od 10 do 17 let. Kreativita i legrace zaručena!

Novinkou pro rok 2020 je Olympijský sportovní tábor pro rodiny s dětmi. Olympiáda v Tokiu 2020 se blíží a vy můžete s celou svojí rodinou zažít ceremoniály, olympijský oheň a možné i nemožné závody. Program bude jak společný pro celé rodiny, tak také někdy oddělíme dospěláky od dětí, ale zase se všichni potkáme u táboráku, her v přírodě nebo koupání v řece. Pojeď si s námi užít zábavu a čas v přírodě.

Rozhodli jsme je pro nový systémem slev:

  • 100 Kč Věrnostní sleva:          Nejedete s námi poprvé? Využijte slevu za věrnost.
  • 200 Kč Včasné objednání:      Objednejte a zaplaťe tábor do 31.1.2020 a máte tábor levnější.
  • 250 Kč Sourozenci:                 Druhý a každý další sourozenec má tábor levnější.

Jednotlivé slevy lze sčítat

A jak si říct o slevu?

Stačí jen v přihlášce do pole „alergie, diety, zdravotní omezení a další informace“ napsat o jakou slevu žádáte a my už se o zbytek postaráme J

A aby těch novinek nebylo málo, tak poslední pecka na závěr!

Nově můžete tábor koupit jako vánoční dárek. Při objednání a zaplacení do 13. 12. 2019 Vám poštou odešleme poukaz včetně malého dárku pod stromeček, tak mrkněte na nabídku pro rok 2020!

Partneři