Sdílet na facebooku
Instruktorská škola 2024

Instruktorská škola 2024

  • Termín: 06.07.2024 - 13.07.2024
  • Věkové omezení: od 17 let
  • Cena: 4 690 CZK

Důležité informace

Instruktorská škola 2024

Jezdíš s námi na letní tábory, ale už si vyrostl/a z nejstarší věkové kategorie? Nezoufej! Máme tady již druhý ročník – INSTRUKTORSKÉ ŠKOLY. 


Připravili jsme pro tebe zážitkový kurz, který ti ukáže to, co se skrývá za oponou. Program bude kombinovat intenzivní nevšední programy a hry, které znáš z táborového života, ale také vzdělávací programy vedené zážitkovou formou. Ukážeme ti vše, co by měl znát táborový instruktor. Naučíš se jak mluvit a vystupovat před skupinou, taktéž zjistíš a zkusíš si na vlastní pěst, jak probíhá příprava a uvádění táborových programů, dotkneme se také zdravovědy nebo základů přežití ve volné přírodě. INSTRUKTORSKÁ ŠKOLA je jedinečný projekt také tím, že ti pomůže získat takové dovednosti, které využiješ nejen na táborech a podobných akcích, ale také ve škole či v osobním životě. Programem tě provedou ti nejzkušenější instruktoři a šéfinstruktoři, kteří ti bezpochyby mají co předat a jsou schopni ti poskytnou také zpětnou vazbu.


Úspěšní absolventi této instruktorské školy dostanou nabídku účasti na našich akcích a táborech v pozici eléva – začínajícího instruktora. To pro tebe může být první krok k tomu, aby se instruktorská činnost a organizace akcí stala tvou dlouhodobou každoroční brigádou při studiu.

 

K dispozici bude pro letní tábor celý areál včetně velké jídelny a herny v případě špatného počasí.

 

 

Ke stažení

Dále přikládáme ke stažení kompletní znění Smluvních podmínek, storno podmínek, táborového řádu a podmínky Ochrany osobních údajů a GDPR vztahující se pobytu.

Soubory ke stažení

Sleva

Pro tento typ tábora se slevy neposkytují. 

Co vše cena zahrnuje?

Cena obsahuje:
Ubytování v turistických chatkách / budově, stravu 6x denně (strava začíná večeří a končí snídaní), celodenní pitný režim, odborný pedagogický a zdravotnický dozor po celou dobu tábora, celopobytový tematický program, účastnické tričko nebo šátek, pojištění, odměny a diplomy.

Cena neobsahuje:
Dopravu na místo, bezlepkovou či jinou dietu (pokud někdo má zdravotní omezení týkající se stravování, vždy se individuálně domluvíme).

Přihláška

Naši významní partneři