Sdílet na facebooku
Instruktorská škola

Instruktorská škola

  • Termín: 08.07.2023 - 15.07.2023
  • Věkové omezení: od 17 let
  • Cena: 4 590 CZK

Důležité informace

Instruktorská škola

Jezdíš s námi na letní tábory, ale už si vyrostl/a z nejstarší věkové kategorie? Nezoufej! Máme tady novinku – INSTRUKTORSKOU ŠKOLU. 


Připravili jsme pro tebe zážitkový kurz, který ti ukáže to, co je za oponou. Program bude kombinovat intenzivní nevšední programy a hry, které znáš z táborového života, a vzdělávací programy vedené zážitkovou formou. Ukážeme ti to, co potřebuje znát táborový instruktor. Naučíš se jak mluvit a vystupovat před skupinou, jak připravovat a uvádět táborové programy, dotkneme se zdravovědy i přežití v přírodě. INSTRUKTORSKÁ ŠKOLA je jedinečný projekt tím, že dovednosti, které získáš, využiješ nejenom na táborech a podobných akcích, ale také ve škole a budoucím životě. Program povedou ti nejzkušenější instruktoři a šéfinstruktoři, kteří rozhodně mají co předat a poskytnout zpětnou vazbu


Úspěšní absolventi této instruktorské školy dostanou nabídku účasti na našich akcích a táborech v pozici eléva – začínajícího instruktora, to je první krok k tomu, aby se instruktorská činnost a organizace akcí stala tvou dlouhodobou každoroční brigádou při studiu.

K dispozici bude pro letní tábor celý areál včetně velké jídelny a herny v případě špatného počasí.

 

 

Ke stažení

Zde naleznete ke stažení kompletní znění Smluvních podmínek, storno podmínek, táborového řádu a podmínky Ochrany osobních údajů a GDPR vztahující se pobytu.

Soubory ke stažení

Sleva

Pro tento typ tábora se slevy neposkytují. 

Co vše cena zahrnuje?

Cena obsahuje:
Ubytování v turistických chatkách, stravu 6x denně (strava začíná večeří a končí snídaní), celodenní pitný režim, odborný pedagogický a zdravotnický dozor po celou dobu tábora, celopobytový tematický program, účastnické tričko nebo šátek, pojištění, odměny a diplomy.

Cena neobsahuje:
Dopravu na místo, bezlepkovou či jinou dietu (pokud někdo má zdravotní omezení týkající se stravování, vždy se individuálně domluvíme).

Přihláška

Naši významní partneři