fbpx

S obavami jsme sledovali, jak dopadne letošní letní sezona na Spálovském mlýně. Již od března bylo jasné, že bohužel nebudeme moci pro naše klienty uspořádat plánované školy v přírodě, školní výlety a mnoho další akcí, které jsme měli připraveny.

Naši energii jsme tak vložili do příprav letních táborů a s napětím jsme očekávali, zda tyto přípravy nepřijdou vniveč. Naštěstí se situace uklidnila, a tak jsme přivítali účastníky letních táborů v plné síle, aby mohli zažít to pravé letní dobrodružství.

Nejstarší děti (12-16 let) si vyzkoušely, jak nevyzpytatelné je hrát táborovou hru Jumanji. Ti prostřední (9-12 le) zase zažívaly nekončící dobrodružství, kterými je provázel Indiana Jones. Na nejmenší děti (6-9 let) pak čekal tábor motivovaný krásnou malovanou pohádkou Coco.

Novinou pro letošní rok byl i sportovní tábor pro rodiče s dětmi s olympijskou tématikou. Musíme říct děti i dospělí si to náramně užili a jak mezi dětmi, tak i mezi rodiči, se vytvořily pevné vazby, díky kterým je nám jasné, že se na podobný koncept letního zážitku můžeme těšit i v příštím roce. Posledním turnusem byl již tradiční divadelní tábor – soustředění, kde naši herci celý týden trénovali své dovednosti tak, aby nám na konci týdne mohli uvést parádní divadelní představení v žánrech Commedia dell’arte a antické tragédie, což se jim nad míru povedlo.

Celkem se našich táborů v roce 2020 zúčastnilo 234 účastníků a na programu se podílelo více než 42 instruktorů a vedoucích. Rádi bychom touto cestou poděkovali všem účastníkům letních táborů za přízeň a všem instruktorům a vedoucím za jejich neskutečné nadšení a nasazení. Díky tomu jsme si mohli léto 2020 na Spálovském mlýně užít na maximum.

Tábory 2020 si můžete připomenou v naší fotogalerii.

A co nás čeká v roce 2021? Nechte se překvapit, ale slibujeme, že náměty a témata zveřejníme ještě před Vánocemi. Pokud máte nějaké tipy neváhejte nám je napsat na rezervace@spalovskymlyn.cz

Za tým rekreačního areálu Spálovský mlýn, Ondra

Partneři