fbpx

Příběh hraček

Termín: 31.07 - 07.08.2021

Věk: 6-9 let

Cena: 3590 ,-Kč

Ožívají hračky, když si s nimi nehraješ? Jakmile za sebou zaklapneš dveře pokojíčku, všechny hračky si vydechnou, protože mohou být konečně sami sebou. Pojď s nimi vyrazit na speciální průzkumnou akci a zažij pohádkové letní dobrodružství, kterým tě provedou kovboj Woody a superkosmonaut Buzz Rakeťák.

V rámci týdenního dobrodružství tě čeká celotáborová hra, ve které budeš v týmech nejen sbírat body a zažívat dobrodružství s živými hračkami, ale také si zasoutěžíš ve skupinových aktivitách, vyrazíš na výlet, vykoupeš se v řece a vyběhneš do lesa. Setkáš se jak s pohybovými hrami, tak také s výtvarničením, šíleným závodem. Na vlastní kůži si vyzkoušíš, jaký je život hraček. Bude samozřejmě také dostatek prostoru pro seznámení se s novými kamarády a prozkoumání okolí tábora. K dispozici bude pro letní tábor celý areál včetně velké jídelny a herny v případě špatného počasí. Program bude nabitý a rozhodně se setměním nekončí. Těšit se můžeš na diskotéku, opečeš si špekáček u táboráku nebo se vydáš na stezku odvahy. Hlavní je ale přece legrace a čas v přírodě jak s fajn dětmi tak i vedoucími. Věnovat se ti budou profesionální lektoři a instruktoři, kteří zajistí tvoji bezpečnost a pohodu v průběhu celého tábora.

Mrkni níž, ať víš, na koho se můžeš těšit!

Vedení tábora:

Hlavní vedoucí
Mgr. Kateřina Jiroudková
Učím přes 20 let děti různého věku v českých i mezinárodních školách a na táborech v ČR a v zahraničí. Momentálně učím na prvním stupni češtinu a češtinu pro cizince v mezinárodní škole. Ve volném čase ráda čtu, miluji stanování a pořádám tematické narozeninové oslavy pro děti.

Oddílový vedoucí
Erik Pernica
Přes 5 let jsem pracoval v ruční papírně, kde jsem vytvářel workshopy pro děti a příměstské tábory. Aktivně se podílím na chystání programu pro školy v přírodě, adaptační kurzy a tábory. Ve volném čase rád chodím bosky a vyrážím na túry po okolí. Zbožňuju barvičky a sluníčko.

Oddílový vedoucí
Mára Koutný
Já jsem Mára. Je mi 20, mám vystudovanej cestovní ruch v Šumperku. Momentálně student VŠ, mezi moje koníčky patří PC, filmy, hudba a sport. Mezi moje největší úspěchy bych počítal snězení 25 knedlíků ke guláši.

Oddílová vedoucí
Mgr. Barbora Kristová
Vystudovala jsem obor Rekreologie v Olomouci a baví mě volnočasové aktivity, hlavně ty sportovní a pohybové. Mám ráda rajskou, svíčkovou a řízky. Moje oblíbená barva je červená a až nebudu vědět, co s penězi, budu vyrábět v zimě sýry na své farmě a v létě brázdit oceány na historické plachetnici.
Zdravotní dozor: Certifikovaný zdravotník nebo lékař
Co s sebou: PDF
Slevy:

V případě objednání a zaplacení tábora do 15.12.2020 Vám zašleme poštou účastnický poukaz a malý dárek pod stromeček. 

  • 100 Kč – Věrnostní sleva – Nejedete s námi poprvé? Využijte slevu za věrnost.
  • 200 Kč – Včasné objednání – Objednejte a zaplaťe tábor do 31.1.2021 a máte tábor levnější.
  • 250 Kč – Sourozenci – druhý a každý další sourozenec má tábor levnější

O slevu si napište v přihlášce do pole další informace.

Cena obsahuje:

Ubytování v turistických chatkách, stravu 5x denně (strava začíná večeří a končí snídaní), celodenní pitný režim, odborný pedagogický a zdravotnický dozor po celou dobu tábora, celopobytový tematický program, účastnické tričko nebo šátek, pojištění, odměny a diplomy.

Cena neobsahuje:

Dopravu na místo, bezlepkovou či jinou dietu (pokud někdo má zdravotní omezení týkající se stravování, vždy  se individuálně domluvíme).

Přihláška

Partneři


Spálovský mlýn