fbpx

Letní tábory Spálovský mlýn

OBSAZENO – Mise: Přežít!

Termín: 09.07 - 16.07.2022

Cena: 3990,-Kč

Věk: 12-16let

Měla to být nejlepší doba v historii naší civilizace. Lidstvo bohatlo čím dál více, vyvinulo úžasné nové technologie, žilo harmonii s přírodou i ostatními. Lidé se stali opravdovými pány Země. A pak se to stalo. Nový nepřítel – Homo Novus – z opuštěné základny na Marsu nás zaútočil náhle a tvrdě. Během pár měsíců z lidstva zbyly je nesourodé skupinky přeživších. Najdeš v sobě dost odhodlání a přežiješ v nelítostném světě tak odlišném od toho harmonického, který jsi znal dosud?

Účastníci tohoto letního tábora zažijí nepřeberné množství tradičních i netradičních aktivit pod vedením profesionálních lektorů a instruktorů, namátkou nabízíme například paintball, lukostřelbu, lanové aktivity, výtvarné programy, společenské hry, sportovní hry a mnoho dalšího…

OBSAZENO – Fantastické příhody v zemi Narnie

Termín: 16.07 - 23.07.2022

Cena: 3990,-Kč

Věk: 9-12let

V kouzelné zemi Narnie se něco děje. Někdo narušuje harmonii lesním elfům, kentaurům a ostatnímu obyvatelstvu tohoto magického světa a vysává energii stromům a rostliny vadnou. Pojď se s námi přesunout do Narnie a pomož místnímu druidovi vzpomenout si na všechna kouzla a přírodní tajemství, díky kterým v tomto nadpřirozeném světě zavládne opět klid, pohoda a mír. Narnie tě potřebuje, pomůžeš ji?

Účastníci tohoto letního tábora zažijí nepřeberné množství tradičních i netradičních aktivit pod vedením profesionálních lektorů a instruktorů, namátkou nabízíme například lukostřelbu, lanové aktivity, výtvarné programy, společenské hry, sportovní hry a mnoho dalšího…

OBSAZENO – Indiánské dobrodružství

Termín: 30.07 - 06.08.2022

Cena: 3890,-Kč

Věk: 6-9let

Nejmladší táborníci se mohou těšit na zážitky, a to pravé letní dobrodružství, které prožijí v indiánském prostředí v kmeni Apačů. Vyzkoušejí si život původních domorodých obyvatel Ameriky se vším všudy. Čeká je týden plný výzev, naučí se indiánské dovednosti a poznají tajemství kmenů a jejich rituály. Samozřejmostí je tak mimo spousty her a atraktivních programů i rozdělávání ohně, tanec k přivolání deště, sběr bylin pod vedením místního šamana a hlavně hledání zapomenutého tajemného indiánského pokladu.

Účastníci tohoto letního tábora zažijí nepřeberné množství tradičních i netradičních aktivit pod vedením profesionálních lektorů a instruktorů, namátkou nabízíme například lukostřelbu, lanové aktivity, výtvarné programy, společenské hry, sportovní hry a mnoho dalšího.

OBSAZENO – Sportovní tábor pro rodiny s dětmi

Termín: 13.08 - 20.08.2022

Cena: od 3 490,-Kč

Věk: od 4 let

Pojeďte si s námi užít zábavu a strávit čas v přírodě se svou rodinou. Na sportovním táboře pro rodiče s dětmi od 4 let se můžete těšit na soutěže družstev i individuální závody. Vyzkoušíte si míčové a netradiční hry všeho druhu, orientační závod, absolvujete kurz přežití ve volné přírodě a mnoho dalších aktivit. Program je sestavený tak, aby obsahoval aktivity zvlášť pro děti i dospělé, přičemž některé z nich budou naopak společné. Tábor je dobrou školou sebepoznání a vstřebání impulzů pro další rozvoj dětí.

Partneři