fbpx

Letní tábory Spálovský mlýn

OBSAZENO – Dobrodružství osadníků z Katanu

Termín: 10.07 - 17.07.2021

Cena: 3690,-Kč

Věk: 12-16let

Prožij prastarý příběh lidí, kteří osídlili ostrov Katan. Získej půdu a skliď obilí, pokácej stromy, postav domy a celé vesnice. Čeká tě týdenní dobrodružství motivované celosvětově známou deskovou hrou. Mapování nového území? Získávání surovin a obchodování? Akční souboje s jinými kmeny?  Ano, to vše tě čeká na letním táboře Spálovský mlýn.

Účastníci tohoto letního tábora zažijí nepřeberné množství tradičních i netradičních aktivit pod vedením profesionálních lektorů a instruktorů, namátkou nabízíme například paintball, lukostřelbu, lanové aktivity, výtvarné programy, společenské hry, sportovní hry a mnoho dalšího…

Putování strojem času

Termín: 17.07 - 24.07.2021

Cena: 3590,-Kč

Věk: 9-12let

Teď je ten správný čas, aby ses stal součástí dějin! Den za dnem prozkoumáš minulost, přítomnost i budoucnost. Díky stroji času prožiješ na vlastní kůži nejvýznamnější události světové historie a setkáš se se slavnými osobnostmi dějin na naší planetě a možná i mimo ni. Přidej se k nám a prokaž svou odvahu a odhodlání při překonávání zákonů časoprostoru.

Účastníci tohoto letního tábora zažijí nepřeberné množství tradičních i netradičních aktivit pod vedením profesionálních lektorů a instruktorů, namátkou nabízíme například lukostřelbu, lanové aktivity, výtvarné programy, společenské hry, sportovní hry a mnoho dalšího…

OBSAZENO – Příběh hraček

Termín: 31.07 - 07.08.2021

Cena: 3590,-Kč

Věk: 6-9let

Ožívají hračky, když si s nimi nehraješ? Jakmile za sebou zaklapneš dveře pokojíčku, všechny hračky si vydechnou, protože mohou být konečně sami sebou. Pojď s nimi vyrazit na speciální průzkumnou akci a zažij pohádkové letní dobrodružství, kterým tě provedou kovboj Woody a superkosmonaut Buzz Rakeťák.

Účastníci tohoto letního tábora zažijí nepřeberné množství tradičních i netradičních aktivit pod vedením profesionálních lektorů a instruktorů, namátkou nabízíme například lukostřelbu, lanové aktivity, výtvarné programy, společenské hry, sportovní hry a mnoho dalšího.

OBSAZENO – Divadelní tábor

Termín: 14.08 - 24.08.2021

Cena: 5190,-Kč

Věk: 12 - 18let

Již čtvrtý ročník divadelního tábora je tady a letos o 3 dny delší. Rádi tě přivítáme v naší rozrůstající se skupině.

Vyzkoušej si práci s vlastním tělem, zlepši své komunikační dovednosti, buď kreativní a staň se součástí představení, co vznikne až na místě. Poznávej nové lidi i sám sebe. Inspiraci můžeš hledat u profesionálů z oboru. Opět se setkáš se zkušenými herci Víťou Zborníkem a Martinem Křížem z divadelního spolku Nabalkoně. Další zajímavé hosty z oboru si prozatím necháme pro sebe, prozradíme Ti pouze to, že se můžeš těšit!

OBSAZENO – Sportovní tábor pro rodiny s dětmi

Termín: 14.08 - 21.08.2021

Cena: od 3 090,-Kč

Věk: od 4 let

Pojeďte si s námi užít zábavu a strávit čas v přírodě se svou rodinou. Na sportovním táboře pro rodiče s dětmi od 4 let se můžete těšit na soutěže družstev i individuální závody. Vyzkoušíte si míčové a netradiční hry všeho druhu, orientační závod, absolvujete kurz přežití ve volné přírodě a mnoho dalších aktivit. Program je sestavený tak, aby obsahoval aktivity zvlášť pro děti i dospělé, přičemž některé z nich budou naopak společné. Tábor je dobrou školou sebepoznání a vstřebání impulzů pro další rozvoj dětí.

Partneři


Spálovský mlýn