Tábory 2023 jsou tady

Je to tady! Máme pro vás kompletní nabídku vašich oblíbených letních táborů. 

Opět se můžete těšit na spoustu dobrodružství a zábavy. Již tradičně jsou tábory rozdělené do tří věkových kategorií. Program mají na starosti naši zkušení instruktoři pod vedením ještě ostřílenějších šéfinstruktorů. Na místě bude vždy po celou dobu přítomen i kvalifikovaný zdravotník. Malebné panorama Poodří, nadstandardní ubytování a poctivá kuchyně jsou u nás samozřejmostí.

První novinkou je náš Jarní tábor: Zimní olympiáda. Jarní prázdniny strávené s kamarády v přírodě. Nabitý program připravený zkušenými instruktory, plný netradičních zimních sportů a her. Příprava vrcholového sportovce a pořádná dávka dobrodružství. To vše vám nabízí jarňáky na Spálovském mlýně. V příštím roce nabídneme hned 2 turnusy. První se uskuteční v období jarních prázdnin okresů Olomouc, Šumperk, Opava a Jeseník, druhý potom během jarních prázdnin okresů Svitavy, Ústí nad Orlicí, Ostrava-město, Prostějov.

Na nejstarší účastníky ve věku 12 – 16 let v létě čeká Příběh temnější než půlnoc, který bude motivovaný mafiánskou tematikou. Účastníci se tak setkají s pravými mafiánskými bossy. Objeví se mezi účastníky někdo, kdo bude ctít dávné tradice omerty, zákona mlčení a nesmlouvavě se vyrovná s nepříteli?

Pokud jste předchozí věkovou skupinu přerostli, nezoufejte. Naši nejpovolanější si pro vás totiž připravili novinku; Instruktorskou školu, která vás naučí, co potřebuje vědět každý instruktor našich akcí. Těšit se můžete na různorodý program, který vás postaví před nové výzvy a do budoucna vám přinese možnost přivýdělku.

Poté se areál uvolní pro účastníky ve věku 9 – 12 let, kteří budou postupně odhalovat Příběhy dračích bojovníků. Čeká na ně náročný výcvik, během něhož si osvojí množství užitečných dovedností a přesvědčí se, jestli silou přátelství dokáží překonat všechny nástrahy a porazit temné síly.

Pro nejmladší děti (6 – 9 let) jsme si připravili Školu superhrdinů. Děti tak zjistí, že superhrdinou nemusí být jenom Iron Man či Hulk. Superhrdina může být každý, protože superschopností může být nejen rychlost, mrštnost, ukecanost, ale také udělat z uklizeného pokojíku ve vteřině čurbes. A že dítě nezná tu jeho superschopnost? Nevadí, přijeďte k nám a dostane prostor to zjistit.

Také se můžete těšit na Sportovní tábor rodičů s dětmi, který pro vás připravujeme v úzké spolupráci s organizací Svišti v pohybu. Čeká na vás našlapaný program plný sportu, zábavy a zážitků. Vaše děti se spolu s našimi instruktory zabaví i naučí novým věcem. Vy dostanete prostor si odpočinout a relaxovat, ale také vyzkoušet netradiční druh aktivní dovolené.

Brzy vám představíme naši nabídku příměstských táborů, které aktuálně připravujeme hned v šesti městech. Také v rámci nich váš čeká hned několik novinek.

 Naši významní partneři