Školní pobyty 2021 bez rizika!

Sezóna školních pobytů 2021 se nezadržitelně blíží a nikdo z nás bohužel nyní na 100% neví, jestli se na nějaké školní akci uvidíme. Stejně jako my, tak i Vy máme mnoho otázek, ale bohužel neznáme odpovědi. Jednou zásadní otázkou může být, zda-li rezervovat školu v přírodě nebo školní výlet v této době koronavirové pandemie?

Bojíte se, že nakonec bude pobyt zrušen či zakazán? S námi se bát nemusíte!

Pevně věříme, že se na jaře vrátí do „normálních“ kolejí a my se uvidíme na Spálovském mlýně. Pokud by však nastala situace, že z důvodu nařízení vlády či jiného opatření vztahující se ke koronavirové pandemii, která nedovolí realizovat Váš školní pobyt a budete muset akci zrušit nebudeme vám účtovat žádné storno poplatky .

Proto nyní nemusíte váhat a můžete si nezávazně zarezervovat Váš termín na Spálovském mlýně. V letošním roce Vás nebudeme zatěžovat ani žádnými zálohami předem. Chceme Vám tímto poděkovat za mnoholetou přízeň a poskytnout pocit jistoty tím, že veškerá rizika bereme na sebe.

Je nám jasné, že pokud situace dovolí, pobyt nikdo není schopen připravit ze dne na den. Zrušení pobytu však ze dne na den provést můžete. Proto postupujeme tak, abychom byli připraveni a měli vše organizačně zajištěno i za cenu rizika marně vynaložené energie.

A na co se můžete těšit?
školy v přírodě
školní výlety
sportovní kurzy

Těšíme se na viděnou na Spálovském mlýně
za celý personál Ondra SvačekNaši významní partneři