Školy v přírodě na Spálovském mlýně

 

 

Areál Spálovský mlýn je svou polohou a vybavením ideálním místem pro školní pobyty (školy v přírodě, adaptační kurzy, školní výlety, sportovní kurzy), letní tábory či jiné formy skupinové rekreace. Všem ubytovaným v areálu je k dispozici bazén, jídelna, společenské místnosti, hřiště, týmové aktivity a to vše na třech hektarech vlastních pozemků.

Návštěvnici areálu mohou zároveň i využít služeb našich instruktorů, kteří pro Vás zajistí atraktivní celopobytový zážitkový program či jednotlivé programové bloky, jako je například paintball, lukostřelba a mnoho dalšího. Samozřejmostí je i kompletní organizace školy v přírodě tak, aby byla pro pedagogického pracovníka co nejmenší zátěží, proto krom ubytování a stravování zajistíme i celopobytový program, dopravu a dle dohody i zdravotníka či noční dozor.

 

Ceník ubytování a stravy na ŠvP

Ubytování s polopenzí Ubytování s plnou penzí
Děti do 4. třídy od 260 Kč od 310 Kč
Děti do 9. třídy od 270 Kč od 320 Kč

Nabídka kompletního zajištění školy v přírodě s celopobytovým programem:

 

Z pohádky do pohádky (1. stupeň ZŠ)

Vydejte se s námi na pohádkovou cestu plnou zábavy, her a dobrodružství. Nechte se naším tajemným průvodcem provést záhadným světem pohádek a příběhů. Objevte kouzlo prolnutí světů – nikdy nevíte, co na Vás další den čeká či číhá. Vyzkoušejte si, jak řešit mnohdy na první pohled neřešitelné problémy, bojujte se zlem a temnotou hned na několika frontách. Překonejte všechny nástrahy, porazte všechny padouchy a nechte dobro opět zvítězit! Vždyť přece pohádky mají dobrý konec, anebo ne?

Cesta kolem světa (1. stupeň ZŠ)

Dřímá ve Vás duše cestovatele a rádi objevujete? Zajímáte se o jiné kultury a chcete o nich vědět více? Užijte si s námi dobrodružnou expedici skrz na skrz.

Objevujte neprozkoumané a zažívejte nevšední dobrodružství i mimo naši republiku napříč všemi kontinenty, celou zeměkouli. Cestování je zábava, ale občas se můžete dostat do situací, které Vás překvapí a musíte se jim postavit, proto se přidejte na naši výpravu ať poznáte nejen krásy a rozmanitost naší modré planety, ale také objevíte něco nového i sami v sobě.

Mafie (2. stupeň ZŠ)

„Všechno to začalo sedmadvacátýho března 1929, když vaši hoši zatkli Al Caponeho“, ale hádám, že zrovna o tomhle Vám vyprávět nemusím. „Co se ke mně doneslo, snad celý Federální Beaureau tenkrát myslelo, že s organizovaným zločinem v Chicagu je konec.“ Po stopách podsvětí se vydáte jako vyšetřovatelé americké FBI a pokusíte se nastolit spravedlnost v dobách, kdy ulice města Chicaga ovládal strach a poctivého policajta, aby člověk pohledal. Kdo jiný ale udělá tu správnou věc, když ne právě my?

Survivor (2. stupeň ZŠ)

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké to je ocitnout se na pustém ostrově? Co byste dělali? Zkuste si to představit. Jste ponecháni napospas divočině. Nemáte signál. Máte u sebe jen pár věcí a s těmi si musíte poradit. Spoléhat se můžete jen sami na sebe…Chcete zjistit, kde jsou Vaše hranice a co všechno zvládnete? Věřte, že jsou dál, než si myslíte. Možná si párkrát sáhnete na dno, ale není nic lepšího než vyřešit problém, rozlousknout úkol a najít správné řešení. Mladí prý mají rádi dobrodružství. Pojďte nám ukázat, co ve Vás je! My Vám na oplátku zajistíme pravidelný přísun zábavy a spoustu nevšedních zážitků.

Nevybrali jste si ani z jednoho tématu, a přesto byste rádi využili našich služeb? Nebo máte stále málo informací a potřebujete vědět více? Zaujal Vás kurz a rádi byste obdrželi nezávaznou nabídku? Tak neváhejte a kontaktujte nás!

 

Ceník škol v přírodě s programem
Délka pobytu: 3 dny / 2 noci 4 dny / 3 noci 5 dnů / 4 noci
15-24 účastníků 1 840 Kč 2 390 Kč 2 990 Kč
25-34 účastníků 1 640 Kč 2 190 Kč 2 740 Kč
35-44 účastníků 1 540 Kč 2 090 Kč 2 590 Kč
45-54 účastníků 1 490 Kč 2 040 Kč 2 540 Kč
55+ účastníků 1 490 Kč 1 990 Kč 2 490 Kč

V ceně je zahrnuto ubytování v chatkách, stravování (5x denně – začíná a končí obědem), celopobytový program, poplatky obci, lůžkoviny. V ceně není zahrnuta doprava. Na každých 10 žáků má 1 pedagog celý pobyt zdarma. V případě zájmu o ubytování v penzionu Dřevák se cena zvyšuje o 70 Kč /os./ noc.

Kontaktujte nás

8 + 6 =

Partneři


Spálovský mlýn