fbpx

Školy v přírodě na Spálovském mlýně

 

 

Areál Spálovský mlýn je svou polohou a vybavením ideálním místem pro školní pobyty (školy v přírodě, adaptační kurzy, školní výlety, sportovní kurzy), letní tábory či jiné formy skupinové rekreace. Všem ubytovaným v areálu je k dispozici bazén, jídelna, společenské místnosti, hřiště, týmové aktivity a to vše na třech hektarech vlastních pozemků.

Návštěvnici areálu mohou zároveň i využít služeb našich instruktorů, kteří pro Vás zajistí atraktivní celopobytový zážitkový program či jednotlivé programové bloky, jako je například paintball, lukostřelba a mnoho dalšího. Samozřejmostí je i kompletní organizace školy v přírodě tak, aby byla pro pedagogického pracovníka co nejmenší zátěží, proto krom ubytování a stravování zajistíme i tématický celopobytový program, dopravu a dle dohody i zdravotníka či noční dozor.

 

 

Ceník ubytování a stravy na ŠvP

  Ubytování s polopenzí Ubytování s plnou penzí
Děti do 4. třídy od 320 Kč od 390 Kč
Děti do 9. třídy od 330 Kč od 400 Kč
 

Nabídka kompletního zajištění školy v přírodě s celopobytovým programem:

Naše pobyty připravujeme vždy na klíč a celým pobytem účastníky provází téma, které máme zpracované do nejmenších detailů jakými jsou například atraktivní kostýmy a rekvizity. Vyberete si z našich témat?

Hledači pokladů (1. a 2. stupeň ZŠ)

 

Chcete patřit mezi hledače pokladů? Inspiruje Vás příběh Indiana Jonese? Velké záhady a neřešitelné šifry čekají právě na Vás. Využijte své vynalézavosti a vydejte se na tajuplnou cestu plnou dobrodružství, jejíž cílem není jenom objasnění velké záhady, ale i zážitky, které vám nikdo nevezme.

Toto téma je zaměřeno především na týmové dovednosti a spolupráci. Účastníky čeká zajímavý pobyt plný tradičních, ale především i netradičních aktivit a her.

Stroj času (1. a 2. stupeň ZŠ)

 

Teď je ten správný čas, abyste se stali součástí dějin! Den za dnem prozkoumáte minulost, přítomnost i budoucnost. Díky stroji času prožijete na vlastní kůži nejvýznamnější události světové historie a setkáte se se slavnými osobnostmi dějin na naší planetě a možní i mimo ní. Přidejte se k nám a prokažte svou odvahu a odhodlání při překonávání zákonů časoprostoru.

Jedná se o propracovaný celopobytový program, který využívá maximální potenciál aktivit a her a doplňuje je o edukativní složku. Škola v přírodě tak není pouze zážitková, ale i rozvojová a zaměřená pro konkrétní věkovou skupinu. 

Kdo přežije? (2. stupeň ZŠ)

Přemýšleli jste, jaké je to ocitnout se v pravé divočině? Nemáte signál a u sebe jen pár věcí a s těmi si musíte poradit. Spoléhat se můžete pouze na své vlastní schopnosti! Naučíte se dovednosti nutné k přežití. Právě pro vás máme připraveny zajímavé úkoly a netradiční aktivity. Kdo z vaší třídy získá nejvíce odznaků a stane se pravým zálesákem?

Jedná se o celopobytový program pro děti z druhého stupně ZŠ, který směřuje všechny účastníky mimo komfortní zónu. Veškeré aktivity jsou připraveny s respektem k přírodě a šetrnému chování k ní.

Povstání draků (1. stupeň ZŠ)

Máte rádi zvířata? A co taková, která jste ještě neviděli? DRACI! Cesta jejich chovatele je nevyzpytatelná a hlavně není levná. Nezoufejte, pokud budete plnit zadané úkoly nastřádáte zlaté dukáty. Díky tomu si budete moci pořídit veškerý potřebný materiál pro výcvik těchto pradávných tvorů a budete se moci stát jejími pravými chovateli. Budete tak moci vnuknout drakům nejrozmanitější schopnosti a vlastnostmi. Tak sbalte si ohnivzdornou kombinézu a vydejte se s námi za tímto dobrodružstvím.

Jedná se o celopobytový pohádkově laděný program pro děti z prvního stupně ZŠ. V rámci tohoto pobytu si účastníci vyzkouší rozličné typy aktivit a her, kterým budou dominovat kreativní aktivity v přírodě.

Nevybrali jste si ani z jednoho tématu, a přesto byste rádi využili našich služeb? Nebo máte stále málo informací a potřebujete vědět více? Zaujal Vás kurz a rádi byste obdrželi nezávaznou nabídku? Tak neváhejte a kontaktujte nás!

 
Ceník škol v přírodě s programem
Délka pobytu: 3 dny / 2 noci 4 dny / 3 noci 5 dnů / 4 noci
15-24 účastníků 2 090 Kč 2 690 Kč 3 290 Kč
25-34 účastníků 1 890 Kč 2 490 Kč 3 090 Kč
35-44 účastníků 1 790 Kč 2 390 Kč 2 990 Kč
45-54 účastníků 1 790 Kč 2 390 Kč 2 890 Kč
55+ účastníků 1 690 Kč 2 290 Kč 2 790 Kč

V ceně je zahrnuto ubytování v chatkách, stravování (5x denně – začíná a končí obědem), celopobytový program, poplatky obci, lůžkoviny. V ceně není zahrnuta doprava. Na každých 10 žáků má 1 pedagog celý pobyt zdarma. V případě zájmu o ubytování v penzionu Dřevák se cena zvyšuje o 70 Kč /os./ noc.

Kontaktujte nás

6 + 2 =

Partneři