fbpx

Sportovní kurzy na Spálovském mlýně

 

 

Areál Spálovský mlýn svou je polohou a vybavením ideálním místem pro školní pobyty (školy v přírodě, adaptační kurzy, školní výlety, sportovní kurzy), letní tábory či jiné formy skupinové rekreace. Všem ubytovaným v areálu je k dispozici bazén, jídelna, společenské místnosti, hřiště, týmové aktivity a to vše na třech hektarech vlastních pozemků.

Rádi byste vyrazili na sportovní kurz, ale nemáte na organizaci čas nebo potřebné průvodce? Pro základní i střední školy nabízíme organizaci takového kurzu na klíč, což znamená, že zajistíme dopravu, ubytování, stravu, program či průvodce přesně podle Vašich požadavků. Připravit pro Vás můžeme kurz na téma turistika, horolezectví, cyklistika, adrenalin nebo třeba rekreace a pobyt v přírodě. Dále také v rámci kurzu můžeme nabídnout okénko s první pomocí a základy zdravovědy.

Náročnosti se bát nemusíte, vždy vše připravujeme pro konkrétní věkovou skupinu a podle Vašich představ. Bezpečnost je pro nás na prvním místě!

 

 

Ceník ubytování a stravy na sportovním kurzu či soustředění

  Ubytování s polopenzí Ubytování s plnou penzí
Děti do 4. třídy od 320 Kč od 390 Kč
Děti do 9. třídy od 330 Kč od 400 Kč
SŠ a dospělí od 350 Kč od 420 Kč
 

Nabídka kompletního zajištění sportovního kurzu:

 

V případě zájmu o kompletní zajištění sportovního kurzu na Spálovském mlýně nás prosím kontaktujte, abychom mohli vyslechnout Vaše požadavky a připravit tak sportovní kurz či soustředění na míru přesně pro Vás.

V našem instruktorském týmu jsou specialisté na cyklistiku, turistiku, vodní turistiku, lyžování, kondiční cvičení, sportovní hry a mnoho dalšího. Stačí jen zaslat požadavky a my Vám připravíme individuální nabídku.

 

 

Kontaktujte nás

2 + 11 =

Partneři