Tábory 2022 jsou tady!
A je to tady!

Zveřejňujeme témata táborů na rok 2022.

Co čeká nejstarší táborníky?
Pro děti ve věku 12-16 připravujeme opět akční tábor plný nevšedních zážitků. Najdou v sobě tito táborníci dostatek odhodlání odvahy, aby zvládli souboj s soupeřem dosud nepoznaným? Téma se jmenuje Mise: Přežít!

Střední věková skupina se přesune do kouzelné země, kde se setkají s lesními elfy, kentaury, druidy, budou objevovat kouzla a přírodní tajemství. Děti ve věku 9-12 let čeká tábor, kde zažijí Fantastické příhody v zemi Narnie.

A nejmladší děti?

Nejmladší táborníci se mohou těšit na zážitky, a to pravé letní dobrodružství, které prožijí v indiánském prostředí v kmeni Apačů. Vyzkoušejí si život původních domorodých obyvatel Ameriky se vším všudy. Téma: Indiánské dobrodružství.

Již tradičně pořádáme i Sportovní tábor pro rodiny s dětmiNavazujeme tímto již na dva ročníky, které proběhly a věřte, že se na tomto táboře opět setkáte s množstvím tradičních i netradičních sportovních a táborových aktivit. Program bude opět sestaven tak, aby si ho užili rodiče s dětmi, ale aby měli prostor si od nich odpočinout a strávit chvíle pouze v kolektivu dospělých.

Samozřejmě zůstává v platnosti náš systém slev. Tábor tedy může mít levnější ten kdo nám zachovává věrnost a ta rodina, která vyšle sourozence. O slevu si napište v přihlášce. Tyto slevy neplatí na tábor pro rodiny s dětmi.

Těšíme se na Vás!Naši významní partneři