AKTIVITY V AREÁLU

Spálovský mlýn | Rekreační areál v přírodě

Multifunkční hřiště
s umělým povrchem

V roce 2021 se nám podařilo vybudovat nové multifunkční hřiště o rozměrech 25 x 15 m s umělým povrchem, kde si sportovci mohou zahrát volejbal, kopanou, házenou, basketball a nebo třeba fotbal.

Vzhledem k tomu, že jsem využili nejmodernější umělou trávu, která se na trhu vyskytuje, stalo se ze Spálovského mlýna – rekreačního areálu v přírodě ideální zázemí pro sportovní soustředění, sportovní kurzy a to nejen škol a spolků, ale i profesionálních klubů, protože můžeme nabídnout kompletní služby, které tyto organizace potřebují.

Sportoviště a hřiště

Areál nabízí všem návštěvníkům několik možností sportovního vyžití. K dispozici je hřiště na volejbal, fotbalové hřiště, basketbalové koše a prakticky neomezený travnatý prostor pro další sportovní hry.

Můžete u nás zdarma využít půjčovny sportovního vybavení, ve které naleznete různé druhy míčů, badminton, frisbee a mnoho dalšího.

Skákací trampolíny

Jako další aktivitu pro návštěvníky areálu Spálovský mlýn máme 2 trampolíny s ochrannou sítí, každou o průměru 4,3 m.

Lukostřelba

V areálu se nachází lukostřelnice pro děti i dospělé, pro ubytované i návštěvníky, leváky i praváky. Vybaveni jsme kvalitními reflexními luky Samick Polaris, ze kterých si návštěvníci mohou vyzkoušet mířenou střelbu na terč i reflexní střelbu na 3D terče.

Samozřejmostí je, že všem účastníkům této aktivity bude k dispozici školený instruktor, který jim vysvětlí základy správné střelby.

Paintball

Moderní sportovní disciplína plná adrenalinu – to je paintball. Pro tento rychle se rozvíjející sport je důležitá nejen fyzická kondice a síla, ale také schopnost myslet takticky a rychle se rozhodovat.

Paintball se hraje se speciálními značkovacími pistolemi na stlačený vzduch nebo CO2, které vystřelují želatinové kuličky naplněné nezávadným potravinářským barvivem.

Účastníky programu vybavíme kompletní ochrannou výstrojí (maskáče, kalhoty, maska), doporučujeme však vzít si pevné boty, které si mohou ušpinit.

Naši významní partneři