SPORTOVNÍ KURZY

Spálovský mlýn | Rekreační areál v přírodě

Sportovní kurzy na Spálovském mlýně

Areál Spálovský mlýn svou je polohou a vybavením ideálním místem pro školní pobyty (školy v přírodě, adaptační kurzy, školní výlety, sportovní kurzy), letní tábory či jiné formy skupinové rekreace. Všem ubytovaným v areálu je k dispozici jídelna, společenské místnosti, travnaté hřiště, multifunkční hřiště s umělým povrchem a to vše na třech hektarech vlastních pozemků.

Rádi byste vyrazili na sportovní kurz, ale nemáte na organizaci čas nebo potřebné průvodce? Pro základní i střední školy nabízíme organizaci takového kurzu na klíč, což znamená, že zajistíme dopravu, ubytování, stravu, program či průvodce přesně podle vašich požadavků. Připravit pro vás můžeme kurz na téma turistika, horolezectví, cyklistika, adrenalin nebo třeba rekreace a pobyt v přírodě. Dále také v rámci kurzu můžeme nabídnout okénko s první pomocí a základy zdravovědy.

Náročnosti se bát nemusíte, vždy vše připravujeme pro konkrétní věkovou skupinu a podle vašich představ. Bezpečnost je pro nás na prvním místě!

Ceník ubytování a stravy na sportovním
kurzu či soustředění

Ubytování
s polopenzí
Ubytování
s plnou penzí
Děti do 4. třídyod 425 Kčod 535 Kč
Děti do 9. třídyod 435 Kčod 545 Kč
SŠ a dospělíod 445 Kčod 565 Kč

Nabídka kompletního zajištění sportovního kurzu:

V případě zájmu o kompletní zajištění sportovního kurzu na Spálovském mlýně nás prosím kontaktujte, abychom mohli vyslechnout vaše požadavky a připravit tak sportovní kurz či soustředění na míru přesně pro vás. V našem instruktorském týmu jsou specialisté na cyklistiku, turistiku, vodní turistiku, lyžování, kondiční cvičení, sportovní hry a mnoho dalšího. Stačí jen zaslat požadavky a my vám připravíme individuální nabídku.

Naši významní partneři

Zavolejte nám

+420 737 740 142