Letní dětské tábory 2019

Je to tady! Se začátkem nového roku nezahálíme a připravujeme se na léto 2019.

A co jsme si pro vás tedy v rámci našich letních táborů přichystali? Můžete se opět těšit na spoustu dobrodružství, zábavy, nové kamarády a super táborové prostředí v areálu Spálovský mlýn. Turnusy jsme rozdělili podle věku, aby si děti užily spolupráci a týden zábavy se svými vrstevníky. Program povedou naši zkušení instruktoři a dohled zdravotníka po celou dobu všech turnusů je samozřejmostí. Pohodové ubytování a táborová kuchyně je nezbytnou součástí!

Pro nejstarší děti jsme si letos připravili téma Kdo přežije ?! Čeká tě boj o imunitu, nástrahy Osudu a vytváření nejlepší teamové strategie. Pokud je ti 12 až 16 let, nečekej a přihlašuj se, kapacita jednotlivých kmenů je limitovaná, a ne každý je předurčen být jejich součástí. V dalším týdnu mohou přijet děti ve věku 9 až 12 let na letní tábor s názvem James Bond: Supertajná mise. MI6 hledá nové agenty pro svou misi na našem území. Přeci jen agent 007 už není nejmladší, a navíc nezná zdejší situaci. Pomoz nám uspět v další misí!

Nejmenší děti se mohou těšit na příšery a bubáky v Hotelu Transylvánie. Pozvánku k pobytu dostali pouze ti, kterým je 6 až 9 let. Majitel hotelu hrabě Drákula nikdy neviděl člověka, proto potřebujeme usměvavé a super děti, které nám pomohou všechny v hotelu přesvědčit, že lidí se není třeba bát.Pro extra náročné a vybíravé máme jeden specializovaný tábor. Divadelní tábor po loňském úspěšném startu pořádáme znovu, protože zájem o prkna, co znamenají svět, je větší a větší. Více workshopů, profesionální vedení, spousta kreativity a energie v jednom týdnu pro účastníky od 10 do 17 let.

Moc se těšíme na teplo, ale i teď v zimě budujeme, rekonstruujeme a opravujeme areál, aby nám v něm v létě bylo hezky. O novinkách a dalších informacích se dozvíte na našem webu www.spalovskymlyn.cz nebo na FB Spálovský mlýn.

Táborům zdar!Naši významní partneři