Sezóna 2022 je za dveřmi!
Už se to blíží! Již netrpělivě očekáváme start sezóny 2022. Již tradičně připravujeme naše zázemí a služby tak, abychom mohli brzy otevřít. Opět tak přivedeme údolí v okolí Spálovského mlýna k čilému turistickému a návštěvnickému ruchu. Rádi bychom Vás touto cestou informovali, na co vše se opět můžete těšit.
1. Naše občerstvení – výdejní okénko
Chtěli jsme pro Vás otevřít naše občerstvení již 1.4.2022, ale počasí nám to nedovoluje. Musíme tedy otevíračku posunout o týden. Můsíte si tedy na parádní pivko Radegast a spoustu dalších dobrot počkat ještě týden. Slibujeme však, že od 8.4.2022 Vám budeme k dispozici 🙂
2. Rozvozy obědových menu
Rozvoz obědů je od loňského června náš denní chleba. Každý pracovní den si můžete objednat ze 3 jídel, které Vám zdarma dovezeme až domů či do práce. Obědy rozvážíme do těchto obcí: Klokočůvek, Heřmánky, Jakubčovice na Odrou, Loučky, Odry, Dobešov, Potštát, Kovářov, Luboměř pod Strážnou, Luboměř, Spálov. Chcete obědy o nás? Stačí zavolat na tel. čísl (+420) 739 893 599 nebo napsat na obedy@spalovskymlyn.cz
Od poloviny dubna do konce června budou všechny všední dny ve znamení školních akcí, kurzů a škol v přírodě. Pro školy v přírodě neposkytujeme pouze zázemí ubytování a stravování, ale naši instruktoři pak připravují celopobytové zážitkové programy pro děti tak, aby si akci mimo školu parádně užily.
O víkendech budeme hostit různé typy akcí. Oslavy, sportovní akce, rodinné výlety apod. Také se můžeme pochlubit tím, že náš areál si často vybírají snoubenci jako místo, pro stvrzení manželského slibu. My jim k tomu poskytneme kompletní servis a zázemí včetně cateringu na vysoké úrovni.
V létě pořádáme, jak naše vlastní letní dětské tábory, tak i poskytujeme zázemí dalším organizacím. Naši instruktoři připravují tábory podle věkových skupin. Děti ve věku 12-16 let se mohou těšit akční program s názvem Mise: Přežít!, střední věková kategorie zažije Fantastické příhody v zemi Narnie.nejmladší táborníci si zase vyzkouší život původních domorodých obyvatel Ameriky se vším všudy – Indiánské dobrodružství.Samozřejmostí se pak stal i Sportovní tábor pro rodiny s dětmi. Ostatní organizace, které budeme hostit jsou pak 7Kostka z Přerova.
Dlouhodobě si náš areál pro své široké a stále se rozvíjející sportovní zázemí oblíbili o další organizace, pro své aktivity. Jsme proto rádi, že v létě budeme moci přivítat ZOHIR Parkour camp, AIKIDO DOJO Opava, JUDO Železo Hranice a YMCA Setkání.
7. Oderská mlýnice
V září jako již tradičně budeme hostit legendární cyklistický závod, který nese název Oderská mlýnice. Přidáte se? Mrkněte na web pořadatele.

 

Těšíme se na Vás!


Naši významní partneři