fbpx

Aktivity v areálu

 

Spálovský mlýn – rekreační areál v přírodě nabízí:

Sportoviště a hřiště

Areál nabízí všem účastníkům několik možností sportovního vyžití. K dispozici je hřiště na volejbal, fotbalové hřiště, basketbalové koše a prakticky neomezený travnatý prostor pro další sportovní hry. Návštěvníci mohou zdarma využít půjčovny sportovního vybavení, ve které naleznete různé druhy míčů, badminton, frisbee a mnoho dalšího.

Trampolíny
Jako další aktivitu pro návštěvníky areálu Spálovský mlýn máme 2 trampolíny o průměru 4,3m s ochrannou sítí.
Stolní tenis
K dispozici všem návštěvníkům areálu jsou stoly na ping-pong a k zapůjčení pálky a míčky. Tyto stoly se nachází ve společenské místnosti, takže je to vhodná aktivita i pro děštivé dny.
Lukostřelba

V areálu se nachází lukostřelnice pro děti i dospělé, pro ubytované i návštěvníky, leváky i praváky. Vybaveni jsme kvalitními reflexními luky Samick Polaris, ze kterých si návštěvníci mohou vyzkoušet mířenou střelbu na terč i reflexní střelbu na 3D terče. Samozřejmostí je, že všem návštěvníkům této aktivity bude k dispozici školený instruktor, který jim vysvětlí základy správné střelby.

Paintball

Moderní sportovní disciplína plná adrenalinu – to je paintball. Pro tento rychle se rozvíjející sport je důležitá nejen fyzická kondice a síla, ale také schopnost myslet takticky a rychle se rozhodovat. Paintball se hraje se speciálními značkovacími pistolemi na stlačený vzduch nebo CO2, které vystřelují želatinové kuličky naplněné nezávadným potravinářským barvivem. Účastníci programu jsou vybaveni kompletní ochrannou výstrojí (maskáče, kalhoty, maska). Účastníkům však doporučujeme vzít si pevné boty, které si mohou ušpinit.

Týmové aktivity, netradiční hry a work-out park

Jak už název napovídá, můžete si vyzkoušet různé týmové úkoly nebo třeba něco, co jste ještě nikdy nezkusili. Chcete potrápit nejen svoje tělo, ale i hlavu? Nejen děti, ale i dospělí se u nás zapotí, zasmějí a možná také něco nového naučí. Nebudeme úplně prozrazovat, co vás čeká, abyste se měli na co těšit, ale užijete si určitě spoustu legrace se svými kamarády, dětmi nebo třeba sami.

 

 

Kontaktujte nás

5 + 7 =

Partneři


Spálovský mlýn