fbpx

Ubytování a strava

 

Spálovský mlýn – rekreační areál v přírodě nabízí několik typů táborového ubytování. Díky kapacitě větší než 120 osob je vhodný pro různé typy akcí pro děti i dospělé. Areál je vhodný pro oslavy, firemní akce, školy v přírodě, školní výlety, sportovní soustředění, letní tábory a ostatní skupinové pobyty.

 

Rekreační areál v přírodě nabízí:

Penzion „Dřevák“
V roce 2019 proběhla generální oprava této budovy a vzniklo tak skutečně komfortní ubytování na školní akce i rodinou rekreaci. Aktuálně „Dřevák“ nabízí celkem 12 prostorných pokojů pro 2-5 osob s možností variability. Dva z těchto pokojů mají vlastní sociální zařízení, jsou tak vhodné pro pedagogický dozor či instruktory. Osoby ubytované v ostatních pokojích pak využívají nově opravené sprchy, umývárny a toalety přímo v budově. Vzhledem k tomu, že v „Dřeváku“ nejsou žádné palady, je tento prostor vhodný pro škoy v přírodě, letní tábory či školní výlety pro menší děti.  Ubytovaní hosté dále mohou využívat malou kuchyňku s posezením. Celková kapacita je 42-45 míst dle dohody.
Turistické chatky
Jedná se o jednoduché vytápěné táborové ubytování pro 4 osoby (2 dvoupatrové postele). K dalšímu vybavení patří stůl, židle a skříňky pro odložení osobních věcí. Chatky jsou vybaveny elektřinou. Sociální zařízení je společné v blízkosti chatek. Používání elektrických spotřebičů, krom nabíjení mobilních telefonů, je v chatce zakázáno. Celková kapacita chatek je 80 osob.
Sociální zařízení pro chatky
Socální zařízení rekreačního areálu prošlo kompletní rekonstrukcí v roce 2018. Vznikly tak nové komfortní toalety a umývárny, které kapacitně dostačují pro celý rekreační areál. K dispozici je i bezbariérová sprcha s toaletou.
Privátní chata Nataša

Malá, ale útulná dřevěná stavba, která má v podkroví vícelůžkové pokoje a 2 přízemní dvoulůžkové pokoje s vytápěním. K dalšímu vybavení patří stůl, židle, skříňky pro odložení osobních věcí a kuchyňská linka. Součástí je také vlastní sociální zázemí a kryté posezení.

 

Kempování a stání karavanů (obytných vozidel)

V rekreačním areálu Spálovský mlýn nabízíme také možnost kempování ve stanu, karavanu či obytném vozidle. Tuto možnost se zájemci vždy řešením individuálně. Pro tento typ ubytování jsme schopni nabídnout kompletní servis. 

 

Ceník poskytovaných služeb – chatky

  Ubytování Ubytování s polopenzí Ubytování s plnou penzí
Děti do 4. třídy ZŠ 170 Kč 320 Kč 390 Kč
Děti do 9. třídy ZŠ 170 Kč 330 Kč 400 Kč
SŠ, VŠ a dospělí 170 Kč 350 Kč 420 Kč
 
Cena ubytování zahrnuje:          Ubytování v areálu, ložní prádlo, poplatky obci.
Cena ubytování nezahrnuje:      Vytápění (lze individuálně dohodnout za 200 Kč chatka / pokoj / noc).
Cena stravování zahrnuje:         Vybraný typ stravování. Svačiny můžeme individuálně dohodnout.
 

Ceník poskytovaných služeb – Penzion „Dřevák“

  Ubytování Ubytování s polopenzí Ubytování s plnou penzí
Děti do 4. třídy ZŠ 240 Kč 390 Kč 460 Kč
Děti do 9. třídy ZŠ 240 Kč 400 Kč 470 Kč
SŠ, VŠ a dospělí 240 Kč 420 Kč 490 Kč
 
Cena ubytování zahrnuje:          Ubytování v areálu, ložní prádlo, poplatky obci.
Cena ubytování nezahrnuje:      Vytápění (lze individuálně dohodnout za 200 Kč chatka / pokoj / noc).
Cena stravování zahrnuje:         Vybraný typ stravování. Svačiny můžeme individuálně dohodnout.
 
 
Pro organizované skupiny větší než 35 osob, jsme schopni připravit individuální nabídku na míru.

Strava

 

Kiosek / bar Spálovský mlýn

V rekreačním areálu Spálovský mlýn se nachází občerstvení, kde Vám naše obsluha nabídne výběr z několika druhů čepovaných piv, limonády, výbornou kávu, drobné občerstvení, nanuky či něco malého k zakousnutí. Občerstvení je k dispozici jak osobám ubytovaným v areálu, tak i široké veřejnosti. Otevřeno sezónně od května do září každý den.

 

Skupinové stravování z naší kuchyně

Areál nabízí služby plně vybavené kuchyně, kde poskytujeme celodenní stravování ubytovaným v areálu. Náš personál vaří vždy z čerstvých surovin chutnou domácí kuchyni. Všem návštěvníkům je k dispozici jídelna, kde se v jeden okamžik usadí více než 100 osob.

 

Kontaktujte nás

1 + 9 =

Partneři